SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Witam

Pniedzialek-klata,Wtorek-plecy,Sroda-bary,kaptur,Czwartek-klata,Piatek-biceps,triceps,przedramie,Sobota-wolne,Niedziela-wolne.

Prosze panow expertow o ocenienie tego planu oraz o ewentualne poprawki,dodam tylko,ze bardziej zalezy mi na rzezbie.

_Sog za Sog_

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Moge powiedziec tylko tyle,ze przez ostatnie pare tygodni nie byly to systematyczne treningi poniewaz dopiero zaczynalem i chcialem rozgrzac i przygotowac do wysilku wszystkie miesnie.
Teraz dopiero rozpoczynam konkretny trning wiec podalem plan do oceny,cwicze tylko dla siebie rekreacyjnie,ale byloby dobrze zebym nie robil tego nadaremnie i zeby to cos dawalo,dlatego sie pytam.
Jesli chodzi o moj cel to akurat w tym momecie chodzilo by mi bardziej o rzezbe.

_Sog za Sog_

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

wyskok a trening silowy

Wiecej