SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny/poprawki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Żadnych obniżek powtórzeń, skup się na jednej liczbie. Masz za mało obciążenia by stosować jego progresje poprzez obniżkę powtórzeń. 12-15 będzie ok, mniej nie ma co. Połóż ręce też na podwyższenie byś mógł się niżej opuszczać. Pod nogi też automatycznie trzeba podłożyć.

Odwrotne rozpiętki nie chodziło o trening na tył barków, gdyby tak było to bym napisał. Masz rozjeżdżać się sztangielkami w pozycji jak do pompek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
No ale chyba czegoś nie rozumiem, rozpiętki są na boki, a dłonie podczas pompek trzyma się skierowane palcami do przodu, wiec mam się rozjeżdżać na boki, czy do przodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Na boki, pisałem wyraźnie wszystko. Pozycja jak do pompek, ręce neutralnie.

Masz się rozjeżdżać na boki więc chyba logiczne jak Masz ustawić dłonie..

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2014-05-09 00:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Poprawiona wersja. Teraz lepiej troszkę?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Wreszcie :) A powiedz mi proszę, jakim ćwiczeniem mogę spróbować wzmocnić/wyrzeźbić/uwidocznić dolną część mięśni brzucha? Przez dolną część rozumiem od pępka w dół, bo te mięśnie czuć, ale bida w nich taka że aż smutek bierze, a część osób ćwiczących ma je bardzo ładnie wyrzeźbione i są takie fajne skośne. Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Skośne brzucha to nie te dolne ;) Skośne Masz z boku brzucha. A żeby było dobrze wyrzeźbienie to trzeba mieć niski poziom tkanki tłuszczowej. Ogólnie każde ćwiczenie angażuje cały brzuch. Fajne ćwiczenie i według badań najlepiej angażujące brzuch to scyzoryki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Wg kalkulatora na potreningu mam 6,9%, wg tego jak wyglądam to wydaje mi się, że mam ok. 10-12%, ale jeśli miałbym te 7% to już fajnie powinienem wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Możesz próbować ;) Ciekawe ile jeszcze Masz wzrostu i wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
167cm, 71,5 w pasie, 55,3 kg wagi.


Zmieniony przez - Rafaeelloo w dniu 2014-05-12 22:25:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat zestaw ćwiczeń itp.

Następny temat

tabata 3 razy w tyg

WHEY premium