SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

15

Waga

77

Wzrost

179

Cel treningowy

Masa/rzezba

Staż treningowy na siłowni

Tydzien ;)

Uprawiane inne sporty

amatorsko;)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Silownie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 847
Poniedzialek:
-uginanie ramion hantalmi na modlitewniku 10-10-8-8
-uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 10-10-8-8
-Uginanie ramion na maszynie 10-10-8-8

-Prostowanie nog na maszynie 15-15-15-15
-Uginanie nog na maszynie 15-15-15-15
-przysidy z hantlami po 5kg 15-15-15-15

Sroda
-wyciskanie na lawce prostej 15-15-12-12
-wyciskanie na maszynie(lawka prosta) 15-15-12-12
-rozpietki na lawce skosnej 15-15-12-12

-uginanie nadgarstkow hantlami 15-15-12-12

Piatek
-wyciskanie w waskim uchwycie 12-12-10-10
-wyciskanie francuskie lezac 12-12-10-10
-wyciskanie francuskie siedzac z hantlami 12-12-10-10

-wyciskanie hantli siedzac 12-12-10-10
-unoszenie ramion bokiem hantlami 12-12-10-10
-Unoszenie sztangi w przod 12-12-10-10

I jak? I kiedy robin aeroby...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 847
Wlasnie jestem po kontroli,na razie 0 cwiczen tylko. Basen ,Bo mam to zlamanie na wysokosci offline piersiowego I ze jak mi sie tam cos przesunie to jestem caly sparalizowany,ale powiedziala ze po czasie bede mogl uprawiac sporty I robin prawie wszystko,wiec zaczne chidzic na Basen stosowac diete I zobaczymy jak to Bedzie.Trudno wole poczekac I byc sprawny niz teraz cos zrobic I Potem tego żałować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Brak podstawowych ćwiczeń takich jak podciąganie na drążku, martwy ciąg, przysiad ze sztangą. W sumie to nawet pleców nie ma w Twoim planie. Masę robi się na wolnych ciężarach w ćwiczeniach złożonych które angażują wiecej niż jedną partię mieśniową a nie na maszynach. Czytaj http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=10272  żeby robić rzeźbę to trzeba mieć w czym rzeźbić więc zacznij od ćwiczenia na masę. Dieta - ?? bez jedzenia nie urośniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 847
Plecow nie robie Bo pol rok temu Mialem zlamane 3 kregi...
Czyli jak dodam diete I cwiczenia zlozone wyrzuce z planu to ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
chodzi o to zeby byly przedewszystkim cwiczenia zlozone -.-" . Pozatym jak chcesz wygladac skoro nie robisz plecow? Plecy i nogi to podstawa bo są to największe partie mięśniowe Twojego ciała. Duże plecy to podstawa do dźwigania dużych ciężarów.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 847
Czyli bez pleców nic nie osiągne? Miałem pól roku temu złamanie kompresyjne : kręgów i nie bede robił na razie pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18486
Wyciskając na płaskiej też można sobie krzywdę w plecki zrobić, idź do lekarza i zapytaj co możesz, a co nie i czy w ogóle już coś możesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Chodzi mi o to że bez pleców równomiernie wykształconych do innych partii bedziesz wygladal smiesznie a i nie bedziesz mogl osiagac duzych ciezarow w innych cwiczeniach, np. wyciskanie na płasko, wyciskanie żołnierskie etc. j/w idz do lekarza i sie zapytaj co mozesz a czego nie

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 847
A jakieś ćwiczenia na kregoslup są co bardzo gO nieobciaaja?,I czy basen wyrzezbi mi cos kregoslup?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Idź do lekarza i napisz co powiedział a wtedy pomyślimy nad tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Dosłownie każde ćwiczenia obciążają kręgosłup , a ty miałeś jeszcze pęknięte kręgi

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 847
Jutro mam kontrole chyba mu sciagaja gorset,dokladnie Mialem zlamanie kompresyjne,czy Basen pomoze mi cos w umiesnieniu kregoslupa?,I czy wogole bede mogl kiedys cwiczyc na kregoslup?,Wiem ze Pytania powinny byc skierowane do lekarza ale pytam Tutaj bo sa tu osoby ktore mogadishu mi cos powiedziec na ten temat.Jutro zapytam lekarza o szczegoly.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabata

Następny temat

Jak przejść z masy na rzeźbę ?

WHEY premium