SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do Oceny dla 15latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 283
Witam jak w temacie
Płeć:Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 82
Wzrost: 180
Cel treningowy: Spalenie tluszczu i nabranie mięsni brzucha . Klatk
Staż treningowy na siłowni: brak
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna , bieganie , piłka ręczna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka prosta, , wyciąg, sztanga prosta, łamana, hantle
Dieta: nie mam ale staram sie ułozyc
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje):był krwiak na kolanie i skurcze często mam.
Zażywane suplementy: narazie nie
Ostatnio przerabiany plan: -
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): Klata 70 kg, x1
----------------------------------------------------------------
Więc tak zależy mi na tym by moja klatka piersiowa jakos zmalała albo nabrała jakieś formy bo mam cycki większe niż niektóre kobiety i wygląda to okropnie -.- ... oraz nabranie miesni brzucha i schudnąc w udach ..
I chciałbym od was jakąś rade albo jakies cwiczenie co do cyckow zeby zmalały ... i żeby uda były chudsze.. mam treningi x2 razy w tygodniu.. z tego powodu ze teraz mam ferie to codziennie mam dostęp do hali i gramy w piłke 2h . i przed mam dostęp do full siłowni oprocz ławeczki skosnej ..

Moj plan :
Poniedziałek :
Rano*
Rowerek 10 min (rozgrzewka)
1.Brzuszki w zwisie na ukosnej ławce 15 x 3
2.Skłony tułowia w leżeniu płasko z nogami ugiętymi w kolanach-3 serie po 15 powt
3.Unoszenie nóg w zwisie na drążku 15 X 3
4.Skłony boczne z hantelkiem 5-8 kg
------
1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 10 x 40kg x 2
2. WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 15 x 6kg x2
3.ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 15x 6kg x2
4.POMPKI NA PORĘCZACH: 5 X 2 (na początek )
5.WYCISKANIA POZIOME W SIADZIE NA MASZYNIE: z 20 x 25kg ?

Wieczór : Bieganie 20 min .
Skłony boczne z hantelkiem 5-8 kg
Pompki z 20 x 3
Brzuszki albo abs 8min
15x 2 Podciągnieć kolan do brody na drązku .. ttzn mam taką rure w domu na której moge wisiec .
link do brzucha : http://imageshack.us/photo/my-images/707/wp000217a.jpg/
I w srode czwartek piątek to samo . a pomiędzy tymi dniami to .. Bieganie wieczorem i cwiczenia w domu ,,, wieczorne "
***Mam jeszcze proźbe bo jestę dość gruby jest cos zeby sie nie pocić ! ? bo sie strasznie pocę .. Z góry Dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 283
odśw !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 283
proszę tu zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10107
Poczytaj tematy podwieszone i spróbój ułożyć jakiś plan na całe ciało, bo ćwiczenie tylko klatki i brzucha nic ci nie da. Jeżeli chcesz sie odchudzić to dieta z ujemnym bilansem kalorycznym możesz poczytać o tym w dziale odżywianie.
Na początek przeczytaj ten art i dobierz plan odpowiedni do twojego stażu https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
Tyle ode mnie powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Jeśli chcesz spalić tłuszcz i zrobić dobrą rzeźbę proponuje p90x ;) na początek zrobić recovery week a potem zająć się całym planem trening trwa 3 miesiące ale efekty mega polecam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na MASĘ, POMOCY

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium