SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan dla mojej damy :)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Ja już jakoś tam wziąłem się za siebie. Jakoś przekonałem też i moją dziewczynę do ćwiczeń ale rzecz jasna ona nie zamierza chodzić na siłkę, nie będzie miała możliwości za każdym razem ćwiczyć u mnie więc sprzęt jest zerowy, chęci też są średnie więc nie chcę dużej ilości ćwiczeń tylko coś co się szybko i przyjemnie robi chociaż wiem że się tak nie da, ale trzeba póki co zrobić pierwszy krok...

Wiadomo co jest najważniejsze dla kobiet, jędrne piersi, ładny brzuszek, mało w talii, szczuplutkie nóżki :)
Wiadomo też jak to zdobyć, dieta, aeroby i ćwiczenia ale mi akurat chodzi o te ćwiczenia...



NOGI
Przysiady

KLATKA
Damskie pompki klasyczne
Damskie pompki z wąskim rozstawem rąk, łokcie cały czas blisko ciała. Podobno u kobiet to najlepiej działa na klatkę :) gdzieś na dziale fitness wyczytałem

PLECY
Unoszenie tułowia z leżenia przodem

BRZUCH
Wypchnięcia nóg na leżąco
Skłony tułowia w leżeniu z uniesionymi nogami

ŁYDKI
Wzniosy na łydkach



Czy jest sens by robiła inne partie ciała (Bic, tric itd) które ją wogóle nie interesują? a w sumie w niewielkim stopniu pracują przy pompkach więc czy możnaby uznać że to wystarczy?

Ja to widzę jako plan obwodowy, gdzie co dwa tygodnie zwiększa od 1 do 4 obwodów (Akurat 8 tygodni czyli całe wakacje).

I jak z powtórzeniami? aż do zmęczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
niech nie cwiczy klatki slyszalem ze od tego twardnieje piersi!

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
To zle slyszaleś chyba ze to ironia w twoim poście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
powaznie.kolezanka mi mowila bo chodzi na silownie i mowila ze nie cwiczy klatki piersiowej

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
LOL... Myślisz że kobiece za przeproszeniem "cycki" to to samo co u facetów klatka piersiowa? Te "cycki" to zwykły przekształcony gruczoł a dopiero pod nim jest klatka piersiowa którą ćwicząc kobieta może bardziej uwydatnić piersi. Dobrze mówię? Jak nie to poprawcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
nie cycki kobiety to sam tlusz to wiem

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
czytalem raz o kanibalu z pochodzenia japonczyk ktory studiowal we francji. Jak go zlapali to opowiadal o swoich ofiarach. Jak zjadl kobiete to wspominal ze piersi nie mogl po zadnej obrobce zjesc - gotowal, smazyl, dusil i nic - jak "żylasta" guma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Super

Ale może mi ktoś pomoże i odpowie na pytanie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Nie znam się na planach dla kobiet itd. ale wiem, że spokojnie może wykonywać trening klatki

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potwierdzam może wykonywać trening klatki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Mavionis napisz priva czy cos do Obliques ( chyba dobrze napisalem ) lub w dziale odchudzanie. Tam jest wiecej kobiet i na pewno pomoga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia

Następny temat

Trening z gumami.

WHEY premium