SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan diety na redukcję do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 549
Waga : 83
Wzrost : 168
Obwód klatki : 102,0
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 85
Obwód uda : 65
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu trening obwodowy w domu
Odżywianie : przez ostatni okres sam syf
Cel : Stopniowa redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : trening w domu ze względu na czas
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Trec whey protein
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak bez problemu
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 11107 Wiek 284 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188552
Tłuszcze podbij chociaż do 1 gram na kilogram masy ciała , spróbuj przy takim zatłuszczeniu spróbować low carb a w miare spadku tkanki tłuszczowej przechodzić na węglowodany.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 549
wojo zmc
Tłuszcze podbij chociaż do 1 gram na kilogram masy ciała , spróbuj przy takim zatłuszczeniu spróbować low carb a w miare spadku tkanki tłuszczowej przechodzić na węglowodany.
Pozdrawiam

Witam własnie się nad tym zastanawiałem. Ogólnie chciałem zacząć od normalnej ilości kalorii żeby przyzwyczaić się do tego i cisnąć co mogę treningiem dopiero potem przycinając węgle. Uważasz że lepiej je już na starcie przyciąć tym samym zwiększając tłuszcze?

Zmieniony przez - myszektlw w dniu 2016-03-14 18:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Proszę o sprawdzenie czy tak ma to wyglądać z góry dzięki

Zmieniony przez - myszektlw w dniu 2016-03-15 15:45:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 11107 Wiek 284 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188552
Tą przekąskę wyrzuciłbym , na czym smażysz ? Spróbuj dać tłuszcze z 120/130 gram a węglowodany z 100 gram po treningu .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wojo zmc
Tą przekąskę wyrzuciłbym , na czym smażysz ? Spróbuj dać tłuszcze z 120/130 gram a węglowodany z 100 gram po treningu .
Pozdrawiam

Witam,
Jajecznice smażę na pamie. Natomiast wszystko inne w piekarniku piekę. Aż tak bardzo podnieść tłuszcze a węgle obniżyć ? Przy wadze 83 kilo 1g tłuszczy by się zgadzało. Czy w przypadku przekąskę mam wyrzucić i czymś ją zastąpić? Z grubsza ja trenuje 30 min po przebudzeniu więc wepchnięcie tylu węgli będzie dosyć ciężki.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opona z brzucha nie chce zejść

Następny temat

Endomorfik Masa ,do oceny

WPC