SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy-masa.......

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Witam od niedawna wziołem sie za siebie i ćwicze na siłce u kumpla(23dni) wcześniej ćwiczyłem 2 tygodnie w domu oto moj plan treningowy prosze wyrazić opinie na temat planu oraz piszcie rady i wzmianki co do niego.Ćwicze na mase
1.Poniedziałek(siłka)
-klata
-triceps
-barki
-brzuch
2.Wtorek(dom)
-pompki 4 serie po 12
-drążek 2 serie po 6(nachwyt) 2 serie po 6(podchwyt)
-brzuch
3.Sroda(siłka)
-biceps
-plecy
-brzuch
4.Czwartek(dom)
-pompki(jak powyżej)
-drążek(jak powyżej)
-brzuch
5.Piątek(siłka)
-klata
-triceps
-barki
-brzuch
6.Sobota
-WOLNE
7.Niedziela(dom)
-pompki(jak powyżej)
-drążek(jak powyżej)
-brzuch

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 65kg

Wzrost: 187

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 23dni

Uprawiane inne sporty: nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka,sztanga,hantle,drążek

Dieta: dużo białka węglowodanów(ogólnie więcej jem i jak narazie tyje ;)

Przeciwskaznania medyczne: lekko wystajęce łopatki,skolioza(w małym stopniu)

Zażywane suplementy: żadne

Zmieniony przez - Svift w dniu 2009-02-23 21:51:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 531
Plan nie rozwiniety. Klata, mam rozumiec ze tylko wyciskanie ? Jakie robisz cwiczenia ? Cwicz 3 razy w tygodniu. Popatrz jak wygladaja inne plany treningowe. Skozystaj z artykolow z forum. Zrob swoj plan i daj go do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
A kiedy mięsnie odpoczywają?4 treningi to max!Rób se dzien przerwy miedzy treningami

A nogi?;<

Zmieniony przez - Puge w dniu 2009-02-24 17:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
na nogi narazie nie ćwicze pozatym silka jest w poniedzialki środy i piątki więc jest dużo czasu na regeneracje mięśni, pompki drążek i brzuch we wtorki czwartki i w niedziele to dopełnienie treningu co nie przemęcza mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1190
Nawet żal go modyfikowac. Plan do wyrzucenia. Poczytaj wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Tu dowiesz się jak układać plan:
Układanie nowego planu:
https://www.sfd.pl/Ciekawy_artykuł_na_temat_układania_nowego_planu_treningowego-t226516.html
Ale dla Ciebie są te dwa treningi dla początkujących:
Trening ACT:
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_poczÄ…tkujÄ…cych_by_georgu!-t350762.html
Trening FBW:
https://www.sfd.pl/[art]_Full_Body_Workout_5x5-t395867.html
Przydało by się jeszcze zapoznać z tym:
10 wskazówek żywieniowych:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Dieta na masę:
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html 

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 200
chciałbym sie przywitać bo to moj pierwszy post. Forum czytam juz któryś rok z rzędu ale dopiero postanowilem sie zarejestrowac. Wiec czesc! :) Ale do rzeczy...
Autor postu tak sie składa ze ćwiczy u mnie na silowni, ale za nic nie chce sluchać moich wskazowek. Nieraz mowilem ze trening bicepsow po jednym dniu przerwy nie daje rezultatow, wrecz przeciwnie.
Cala nadzieja w Was, bo tylko Was sie poslucha ;) oto moje male obserwacje:
Jest typem ektomorfika, diete stosuje od niedawna, czyli wczesniej sniadanko, obiad. Taka dieta zwyklego szaraka:) Teraz stara sie dostarczac duze ilosci białka, w.wodanow. Udało mi sie namowic na odżywke, prawdopodobnie gainera zeby nadrobic zaleglosci w diecie bo jak wiadomo dla nas, uczniow ciezko jest dostarczyc tyle bialka ile bysmy chcieli. Staram sie rozpalic w nim ducha walki, ze sukces rodzi sie w bólach a nie ze juz jest zmeczenie i koniec. Powoli przynosi to sukces. Zapalu chlopak ma ale troszeczke brakuje "tego" czegoś co mowi: dam rade, dokończe serie, jeszcze 2 powtorzenia!
Musicie Go na to nakrecic bo mnie sie nie poslucha.
Siła poszla jak narazie bardzo ładnie. Dałem wskazowki ze wystarczy jeden ładny trening na poszczegolne partie w tygodniu zeby poszlo do przodu, ale chlopak zbyt uparty;P

Cała nadzieja teraz w Was, moze dzieki Wam rosnie nam nowy talent kulturystyki:)

Piotr Zamaro.

Przeklinam każdą minutę treningu. Mówię sobie jednak nie poddawaj się....cierp teraz a resztę życia spędź jak mistrz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ja mu dałem link'i które mu są potrzebne...

Ty go znasz, Ty wiesz jaki jest, my tu praktycznie nic o nim nie wiemy... Dostosuje się do link'ów, to napewno będzie dobrze. Jeżeli będzie prowadził odpowiednią dietę to i odżywki będą nie potrzebne. Zreszta dziwię się że mu je radzisz przy takim krótkim stażu. Może poczytaj, więcej zanim cokolwiek mu doradzisz, i masz rację, niech chłopak lepiej nas słucha... Mobilizacja przyjdzie z czasem, gdy efekty zobaczy... Pozdro

Dałem wskazowki ze wystarczy jeden ładny trening na poszczegolne partie w tygodniu zeby poszlo do przodu, ale chlopak zbyt uparty;P - rozwiń co tu masz na myśli

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-02-25 22:53:38

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-02-25 22:58:56

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 200
Napisalem odzywki, nie suplementy. Wlasnie z tego powodu ze nie mamy mozliwosci prowadzenia takiej diety jakiej bysmy chcieli. Przeciez nie przypisuje mu metki, omki czy kretki. Zwyczjane Białko, weglowodany. Dziwie sie ze tak piszesz, zawodnicy BJJ doradzali carbo, bialko dla poczatkujacych mimo ze nie cwiczyli na silowni. Tylko ludzie trenujacy na silowni od 3 lat moga tykac carbo, bialko?

Chodzilo mi o to ze intensywne cwiczenie klatki z trzema dniami przerwy a bicepsow z jednym dniem przerwy jest zbyt czeste.

Piotr Zamaro.

Przeklinam każdą minutę treningu. Mówię sobie jednak nie poddawaj się....cierp teraz a resztę życia spędź jak mistrz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Po przeczytaniu wniosek jest jedny:
-klata 2 razy w tygodniu odpowiedni rozklad bo poniedziałek- piątek
-triceps tak samo jak powyżej 2 razy w tygodniu
-barki tak samo jak powyżej 2 razy w tygodniu
-biceps raz w tygodniu
-plecy raz w tygodniu
Więc nie wiem o co chodzi,i jeśli ktoś uważa że plan do dupy to niech napisze co w nim trzeba zmienić bo takie pisanie że do dupy nic mi nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zrozum kolego, że ten plan przy Twoim stażu jest nie dla Ciebie... Nie dociera?
Jest tragiczny...
Masz i się ucz:
Układanie nowego planu:
https://www.sfd.pl/Ciekawy_artykuł_na_temat_układania_nowego_planu_treningowego-t226516.html
Dostałeś linki do treningów dla Ciebie... ACT albo FBW...

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-02-26 14:39:57

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Proźba o pomoc w ułożeniu planu

WHEY premium