SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy dla Trzynastolatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Siema, jestem hincal.Mam 13 lat i próbuje ułożyc plan treningowy na mase.Proszę Was o pomoc. Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0
nawet nie probowales znlezc sam jakis inf.Poszukaj czytaj posty podwiesone.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może byś tak poczekał ze dwa lata? Na kij ci teraz masa, organizm w tym wieku jest jeszcze strasznie kruchy, wszystko sie rozwija. Ja bym ci radził nie ćwiczyć póki co.

Mam dziwne wrażenie że zaraz dowiem się że pie.... głupoty ale tak czy inaczej odradzam, dużo póki co nie utyjesz a wiecej możesz stracić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Nie no ogolno rozwojowke moze chlopak robic.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech ćwiczy jak jest napalony to i tak go nic nie powstrzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
W pilke pograj z kolegami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
No co ty a co mu sie stanie jak zrobi np act? ja robilem w tym wieku i wiem jak to jest.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
w wieku 13 lat!!!!!!
idz pograj w piłke z kolegami
seba-jesli juz to pompki moze pykac i takie tam nie sadzisz podobnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Czy ja wiem teraz gdy ejstem starszy to moze i bym myslal podbnie, ale sam w tym wieku cwiczylem i przeciezz nic mi nie jest, co nie znaczy ze kazdemu, kwestja dobrego trenera.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
tak tak trenera
ale raczej w tym wieku ja bym odradzał...
co najwyzej trening domatora
a dzieciak zniszczyc sobie stawy moze jedynie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja w tym wieku na silownie co prawde chodzilem by schudnec i przez wiekszy czas to byly areoby +act, tylko ze to act bylo dziwne tzn zdeformowane bo np pustego gryfu zrobic nie moglem tomialem hantlami itp.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i co później...?

Następny temat

TRening+ Kreatyna + białko Doradźcie

WHEY premium