SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy Pierwszy Raz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1561
Witam a więc tak przeczytałem o rozpiskach itd i zaprojektowałem sobie swój plan treningowy Mam nadzieje że pomożecie mi go w dobraniu ponieważ od jutra zaczynam wszystkim którzy pomogą dziękuje.
A wiec tak najpierw może napisze mój plan :
Bede ćwiczył w Poniedziałki, Środy, Piątki i może w Niedziele.
Napisze na kartce przed dzwiami wywieszę i bede robił tak:
1) Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
2) Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej
3) Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w górę
4) Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej głową w górę
5) Wyciskanie sztangi sprzed głowy
6) Wyciskanie sztangi za głowy
7) Wyciskanie sztangielek
8) Unoszenie sztangielek bokiem w górę
9) Wiosłowanie
10) Przenoszenie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
11) Przysiady ze sztangą na barkach
12) Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu
13) Skłony w leżeniu płasko
14) Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem
15) Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem supinacją nadgarstka
16) Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku
17) Uginanie ramion ze sztangielką na modlitewniku
18) Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie

A teraz moje pytania
- Czy to wystarczy a może jest tego za dużo?
- Ile razy mam wykonywać ćwiczenia i po ile serii
- Czy jak bede to ćwiczył to zyskam siłe i masy ?

Może i zadaje dziwne pytania ale jak wiece dopiero zaczne a wiec prosze was o naprawde doradzenia mi zebym wiedział jak mam dobrze "zacząć" . Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jezus maria ! Czy Ty chcesz sie uszkodzic??

Poszukaj o FBW. Masz w postach podwieszonych. Tam masz przykladowe gotowe plany. Mozesz skorzystac z nich lub ułożyć cos swojego i dać nam do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1561
Tak tylko ja wybrałem co moge ćwiczyć bo mam tylko ławke gryf prosty i łamany hantle i obciązenie napisałem te które by pasowały nie wiem wogule ile razy mam robić ćwiczenie jakie mają być itd jak możesz znajdz mi gotowy rozpis i bierz pod uwagę że nie mam wszystkich sprzętów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10136
do FBW nie trzeba Bóg wie jakiego sprzetu ;) wiekszosci a raczej wszystkie ćwiczenia powinno sie robic wolnymi ciezarami wiec nie widze przeciw wskazan do FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6959
zrób jak adzik123 Ci radzi. a te ćw do których brak Ci sprzętu zastąp innymi z atlasu. wklej go do sprawdzenia. ja mam tez tylko min sprzetowe i daje rady

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
j.w.

Układasz sobie FBW pod swój sprzet i dajesz do sprawdzenia.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1561
Ułożyłem już sobie swój plan act. Mam 11 ćwiczeń dobrze przeczytałem co mam robić 8 tygodni bede ćwiczył i zobaczymy czy mi pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
No to fajnie. ACT na poczatek jak znalazl. Jak po 4 tygodniach bedzie juz duzy lajcik mozesz sobie kolejne 4 odpuscic na rzecz lekkiego FBW. Przyplinuj teraz jedzenie i bedzie napewno dobrze.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 963
Z takim podejściem, jeśli nie chcesz sam sobie pomódz daleko nie zajdziesz, mimo mojego małego stażu dowiedziałem się bardzo wiele i wiem jak cenne są rady osób którzy już jakiś czas siedzą w tym sporcie.

Zmieniony przez - albert1988 w dniu 2008-05-31 18:53:39

Nienawidze każdej minuty treningu !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
CZyli jednak czasem warto posluchac i zaczerpnac z tego sporo korzysci. Takie slowa uznania lepsze niz sogi i powinno byc ich wiec a co!

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
j/w

Brakuje takich pozytywnych słów :) A skoro ktoś doradza - to znaczy, że czuje się na siłach i chce pomóc :) Słuchać sie "świeżaki"

Pozdrawiam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase do oceny

Następny temat

klata problem

Wiecej