SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
Witam,
Jestem początkujacy na siłowni, więc nie mam rozpisanego planu, czy macie może jakiś fajny plan treningowy lub link do tego czy coś?
Moim celem jest najlepiej zbudowanie większej masy, ponieważ ważę 72kg przy 182cm wzrostu, oczywiście chciałbym progresować ciężar na klatke czy biceps, pewnie wiecie o co mi chodzi. Teraz to pewnie wezmę jakoś 50kg na klatke, ale z czasem chciałbym wziąć koło 70, a nawet więcej. Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 243 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3484
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
A czy ten plan byłby dobry, czy może zmienić powtórzenia/ćwiczenia, pomógłby ktoś?
+macie może jakieś inne ćwiczenia na brzuch? I czy warto robić brzuch skoro chce przytyć?





Zmieniony przez - wuj3kk w dniu 2016-05-28 15:31:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 243 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3484
To Twoje poczatki nie pakuj sie w split. Skup sie na podstawach i trening FBW Ci starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
Tzn wcześniej coś tam trenowałem chwile, jakieś pół roku, ale to jakoś pól roku temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 243 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3484
Wciaz poczatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
To mam robić FBW tak jak tam pisze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 243 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3484
Tam masz wszystko opisane. FBW bd dla Ciebie lepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika video - front squat+ohp+rdl+wyciąg

Następny temat

Jaki ciężar dobrać?

Wiecej