SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Na rzezbe POMOZCIE.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Wiek: 14lat
Waga: 65
Wzrost: 174
Cel do osiągnięcia :Rzezba
Staż:0
Aktywność fizyczna : Cwicze duzo w domu Pompki, Brzuszki , Drazek.
Gram w pilke duzoo.
Chcialbym Zbyscie mi zrobili plan ....wiem na poczatek kiedy pojde na silowine bede robil cwiczenia na rozruszanie miesni.. To bardzo bym prosil o Plan na rzezbe i przepisanie jakies dobrej kreatynki..I prosze nie piscie zebym poszedl na silownie za "Kilka lat" Tylko pomożcie mi....Tak na poczatek moze 3 dni powszechne i Sobota. Dziekuje z gory.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Basen, treningi piłki nożnej, siatkówka. Zacznij uprawiać jakiś sport, zapisz się do sekcji. Na kreatyne za wcześniej. Na początku dobrze idzie bez niej. Rób pomki brzuszki, podciągania ale na siłownie i profesjonalny plan ćwiczeń za wcześnie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14672 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Jeszcze tylko dodam 'a co ty chcesz rzezbic?'

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
hehehe fakt zapytam się o to co geogru co Ty chcesz rzeźbić? "I prosze nie piscie zebym poszedl na silownie za "Kilka lat" Tylko pomożcie mi" Właśnie Ci pomagamy: biegać, skakać, latać, fruwać. Rzeźba - dużo pływaj i dużo biegaj, uprawiaj inne sporty, rozciągaj się, jedz dużo warzyw i owoców, Kasze jęczmienną, gryczaną, ryż, kluski, chleb razowy, ser biały, mleko, płatki owsiane.

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy oceńcie

Następny temat

Trening na siłowni dla kobiety

WHEY premium