SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan FBW do oceny //

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 681

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 937
Witam!

Chciałbym się zapytać Was jak oceniacie mój plan treningowy FBW, czy mogę nim spokojnie trenować? Co mam zmienić?

A;

Nogi: Przysiad ze sztangą 12,10,10.
Plecy: Martwy ciąg 12,10,10
Klatka: Wyciskanie na ławce prostej 14,12,12
Barki: Podciąganie sztangi wzdłóż tułówia 10,18
Biceps: Łamanie sztangi 8,8
Triceps: Pompki tyłem 20,20
Brzuch: Skłony w leżeniu płasko 50,50,50

B;

Nogi: Wykroki z hantlami 12,10,10
Plecy: Podciaganie sztangi 12,10,10
Klatka: Wyciskanie hantli 14,12,12
Barki: Wyciskanie sztangi sprzed głowy 10,8
Biceps: Uginanie hantli z oparciem o kolano 8,8
Triceps: Wyciskanie francuskie hanlti w siadzie 8,8
Brzuch: Unoszenie kolan w leżeniu płasko 30,30,30

Zamierzam ćwiczyć A-W-B-W-A-W-W.

W-wolne

Z góry dzięki,napiszcie co sądzicie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Martwy daj do treningu B, a podciąganie sztangi do A
W treningu B daj wyciskanie hantli w skosie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie podałeś żadnych informacji o sobie, co do samego treningu osobiscie wolalbym w jeden dzien wrzucic ciagi w drugi przysiady niz lazczyc te cwiczenai w jednym treningu oraz zwiekszylbym liczbe serri w plecach, nogach, barkach 4 w pozostalych 3 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 937
Zwiększenie liczby serii z 3 na 4 dla duzych grup mieśniowych będzie optymalne? Nie mogę zrobić siadów i martwego w jednym treningu? Coś o sobie: zaraz uzupełnie ankietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 937
ach sorry nie to wpisałem co trzeba, przepraszam za spam i utworzenie blednej ankiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 937
Coś o mnie;
wiek: 15 lat
wzrost: 183 cm
waga: 76 kg
cel: masa
nie mam dostępu do siłowni,ćwiczę w domu, do dyspozycji mam tylko ławkę sztangę i hantle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
PlayMaciek
Zwiększenie liczby serii z 3 na 4 dla duzych grup mieśniowych będzie optymalne? Nie mogę zrobić siadów i martwego w jednym treningu? .


będzie optymalnie , robiles kiedys ciezkie siady i ciagi na jednym treningu ? lepiej rozbic to na dwa jeden bedziesz mial bardzo ciezki srednio-lajtowy

jaki staż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 937
Ćwiczę od 7 miesięcy ale bez jako takiego planu treningowego po prostu starałem się przynajmiej raz w tygodniu zmęczyć każdą partię ciała jednak bez planu szło jak szło ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czas zamiast powtórzeń

Następny temat

Poruszyć góry akton klatki piersiowej ! Zmęczenie głównego ośrodka układu nerwowego

WHEY premium