SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan FBW do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

88

Wzrost

185

Cel treningowy

Zwiększenie siły, statyka

Staż treningowy na siłowni

1,5 roku

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

drążek, 2 hantle 20 kg

Dieta

2800 kcal

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

pompki - 30 podciągnięcia - 8 przysiady - 30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2539
Witam.
Ćwiczę kalistenikę od 1,5 roku (wcześniej 3-4 miesiące domowej siłowni) więc jakiś tam staż już mam. Teraz wracam po 2 tyg. przerwy której nie robiłem od kilku miesięcy a było mi już trochę ciężko. Postanowiłem również na zimę zrobić sobie amatorskie poręcze które urozmaicą mi trening. Ułożyłem sobie mniej-więcej taki trening który przetestowałem ale nadal coś mi nie pasuje. Wykonuję go 3 razy w tygodniu (pon, śr, pt).

Przed treningiem :
-trzymanie L-sit - 5-10 sec x5
-stanie na rękach przy ścianie - 20-30 sec x5
Trening bazowy:
-Podciąganie z nogami na wyższym biurku nachwytem
-pistolety
-dipy
-hollow body + scyzoryk
-pompki klasyczne
-uginanie ramienia z hantlą 15 kg lub podciąganie z nogami na wyższym biurku podchwytem

Robię takie 3 obwody treningu bazowego, zostawiam jedno powtórzenie do max.
Zastanawiam się czy w poszczególne dni nie zmieniać niektórych ćwiczeń np. pon - pompki klasyczne śr-diamentowe pt-szerokie.

Jeśli o czymś zapomniałem to śmiało piszcie. Z góry dzięki za pomoc.

EDIT : Na szybko wypełniałem i się machnąłem a nie wiem jak to edytować wiec po prostu tu napiszę, podciągnięcia - 40 i nie mam drążka tylko poręcze.


Zmieniony przez - arek0092 w dniu 2017-12-11 21:15:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
O Panie, tu specjalistów od kalisteniki raczej nie znajdziesz. Jakie masz w ogóle cele ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2539
Jak podałem wyżej zwiększenie siły i rozpoczęcie nauki elementów statycznych. Właśnie to jedno z największych for internetowych o tym więc myślałem że może ktoś się znajdzie :D Fora które zajmują się tematyką kalisteniki są praktycznie martwe więc bez sensu jest tam pisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

Proszę o ocenę FBW

WHEY premium