SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan FBW bez sprzętu

temat działu:

Plany treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14
Siemka. Szukam planu FBW bez sprzętu, nie mam nawet drążka :( Jaki plan polecacie?
Są to dopiero moje początki ze sportem więc nie wszystko jeszcze ogarniam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 237 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4681
Ja w wieku 13 lat zaczynałem od pompek,przysiadów, brzuszków itp. Plan musisz sam ułozyć i poczytać jakie cwiczenia działaja na jaka partie itp.Ja ćwiczać bez ciężarów najbardziej byłem zadowolony z tricepsa oraz klatki. Staraj się ćwiczyć 3,4 razy w tygodniu reszte daj na odpoczynek i powinno być dobrze z odpowiednią dietą.Niżej podam ci przykładowy plan na triceps: Pompki (róznego rodzaju np blisko klatki, z lekkim rozstawieniem ramion itp) 3x20 Dipy na krzesłach 3x12/10 Floor Triceps Dips 3x12 No cóż mało bo trudno jest zrobić dobrą forme bez siłowni ale poczytaj a znajdziesz, wrazie czego pisz na pw a pomogę w miare możliwośi


Zmieniony przez - Konieczny2003 w dniu 2020-04-14 16:03:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan domowy do oceny

Następny temat

Poproszę o ocenę planu

WHEY premium