SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan 3 dniowy na wszystki partie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Poniedziałek; Nogi i Bareczki

Nogi:
1. Przysiady ze sztanga szeroko.
2.Prostowanie nóg na maszynie.
3. Uginanie nóg.

Barki:
1. Wyciskanie sztangi.
2. Unoszenie na boki.
3. Szrugusy.


Środa: Plecy i Bicho

Plecy:
1. Martwy ciąg
2. Wyciąg dolny wiosłowanie.
3. Wiosłowanie - sztanga w opadzie tułowia podchwyt szeroko.
5. Ściąganie - drążek górny szeroko.
4. Unoszenie barków do góry ze sztanga.

Bicho:
1. Uginanie szeroko ze sztanga .
2. Modlitewnik wąsko.
3. Młotki na ławeczce.

Piątek: Klata i tric

Klata:
1.Wyciskanie sztangi leżąc 6x6 .
2.Wyciskanie sztangi w skosie.
3. Rozpiętki lub atlas rozpiętki.

Triceps:
1. Wyciskanie wąsko.
2. Francuskie wyciskanie na ławce.
3. Prostowanie atlas.


Uwagi dotyczące treningu: brzuch robimy 3x w tygodniu najlepiej uginanie na atlasie(wyciąg górny).


Sam go zrobiłem. Jak ktoś poszukuje takiego planu to polecam.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Sztrugsy nie są ćwiczeniem na barki ale na kaptury a to trochę plecy i trochę barki - sztrugsy rób z plecami, a zamiast nich daj unoszenie sztangi wzdłuż tułowia - chyba najlepsze ćwiczenie na tył barków, ale trzeba z nim uważać bo niszczy stawy. Ogólnie przejrzyj ćwiczenia na tył barków i wybierz coś.
Jak zależy Ci na szerokości pleców to pierwszym ćwiczeniem niech będzie podciąganie na drążku - w miarę możliwości unikaj wyciągu a podciągaj się z asekuracją, chyba za dużo wiosłowań masz, jedno powinno wystarczyć.
Na bicka wystarczą spokojnie 2 ćwiczenia - jedno ogólne a drugie izolowane czyli modlitewnik.
No i przede wszystkim na bicho 2 ćwiczenia po 4 serie a na trica 3 ćwiczenia po 3 serie - ile głów tyle ćwiczeń.
Jeszcze można powiedzieć, żeby tric robić z plecami a bic z klatką, jednak to już zależy od upodobań, dla mnie jednak tricek po klatce to g**** nie robota bo nie mamy siły.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-10-12 13:46:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
ja bym zamienił nogi i barki ćwiczyłbym w piątek a klate i trica w poniedziałek...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Tutaj akurat już chyba nie ma różnicy kolejność jak to robimy, jednak mogę się mylić - sam jednak osobiście mam tak jak proponowano klata w poniedziałek, nogi w piątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Wyrzuciłem modlitewnik z bicha i wiosłowanie na wyciągu z pleców. Więcej jest ok.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Dlatego, że całą polska ćwiuczy klatę w poniedizałek. Ja wolę w piątek ;D takie dopompowanie tygodnia ehheh

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Modlitewnik usunąłeś? Młotki wywal, modlitewnik zostaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Po co. Sztanga jest na definicję, a młotki na długość bicha ;p

Ps. W sumie to będę robił raz tak, raz tak

Zmieniony przez - oride16 w dniu 2008-10-12 14:10:59

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
Granathar wypowiedz o bicu i tricu rozwala.
2 ćwiczenia na biceps i 3 na triceps bo to dwugłowy a tamten trójgłowy. A na czworogłowy uda nie polecasz 4 ćwiczenia, dziwny brak konsekwencji. Na biceps i triceps w tego typu splicie zazwyczj wykonuj ok 6-8 serii, nie ważne czy w jednym, dwóch czy trzech ćwiczeniach, a podstawą są podstawowe ruchy i nie warto za dużo kombinowac i dodawać dużo ćwiczeń,bo bic i tric to proste grupy.
I jeszcze podciąganie wzdłuż tułowia nie jest na tylnie aktony barków za bardzo. Szrugsy możesz dać z barkami albo z plecami jak wolisz, ale do barków dorzuć unoszenie hantli w opadzie na tylne naramienne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Nie, modlitewnik jest na wysokość bicepsa, młotki i sztanga na jego ogólną wielkość, jednak żeby miał odpowiedni kształt to trzeba go urzeźbić modlitewnikiem. Oczywiście można robić bicka bez modlitewnika, ale z modlitewnikiem będzie wyższy.
EDIT. Co do bicka i tricka tylko mówiłem z głowami. Tyle ćwiczeń ile głów aby każda była stymulowana. Na inne partie normalnie jak zawsze.
Powiem tylko tyle, ja najlepsze efekty uzyskuję w 2 ćwiczeniach na bicka w 4 seriach a tricek męczę 3 ćwiczeniami po 3 serie: pompki na poręczach, francuz, prostowanie na wyciągu.
I żeby nie było - nogi robię w 3 ćwiczeniach a nie w 6 na ile wskazywałaby ilość głów

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-10-12 14:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
oii chłopaki dobrze jest, a wy się tak przechwalacie, żę szrugusy do barków, a w czym są w bicepsie hehehe Będę robił jak pisałem, raz tak ,raz tak.

tylko nie wiem czy do wiosłowania sztangą dodać wiosłowanie na wyciągu dolnym.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST-pytanie na ktore nigdzie nie znalazłem odp.

Następny temat

trening bardzo szybkich powtorzen na sile -co sadzicie?

WHEY premium