SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Żywieniowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
RyU,

To o czym piszesz tzn. wielkie i jeszcze wieksze mięśnie i to najlepiej bez grama tłuszczu to mażenie większości osób odwiedzających to forum. Niestety 100%-wo skutecznej metody na nabieranie bez tłuszczowej masy nie ma. A przy najmniej ja takiej nie znam. Główną metodą pozostaje w dalszym ciągu nabieranie dużej masy w sezonie przed startowym a potem jej redukcja tuż przed samymi zawodami. Jak wiemy robią tak wszyscy zawodnicy. (Zrzucają wtedy nawet do 30 kg! - szok!)
A co pozostaje nam, amatorom?
Rozumiem oczywiście, że pytasz o środki ogólnie dostępne, bo to dział odżywianie.
Ogólnie rzecz biorąc aby stracić tkankę tłuszczową trzeba zmniejszyć zawartość insuliny we krwii przy jednoczesnym zwiększeniu ilości glukogenu. Czyli, pochłaniamy większe ilości białka a mniej cukru. Jednak aby zrównoważyć bilans energetyczny w spożywanych posiłkach należy zwracać uwagę aby dostarczać organizmowi oleje MCT. Są to specjalne oleje, które nie odkładają się tak szybko jako tkanka tłuszczowa ale co najważniejsze zawierają wysokiej jakości kalorie. Co to za oleje? Na przykład olej z oliwek(najlepiej z pierwszego tłoczenia).

Co do suplementów, mających takie działanie zaliczyłbym HMB, które w połączeniu z KREATYNĄ daje bardzo dobre rezultaty. Osobiście sprawdziłem i polecam.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po przeczytaniu tego ze najlepsza metoda na budowanie masy sa suplementy tweierdze ze Wy chyba w ogole nie myslicie. Wiadomo ze spozywanie odzywki jest nieuniknione ale przeciez nie zbudujesz masy na samych odzywkach! Mozesz jedynie swoja diete uzupelnic suplementami ale nie odwrotnie. Najwazniejsze jest odzywianie potem trening,odpoczynek i na koncu suplementy.

Narazicho i pozdrowienia dla wszystkich "madrzejszych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie!
Dąbek, ja Cie powoli zaczynam normalnie lubic ;) Ale tak swoja droga to nie wiem czym sie zajmujesz, ale jak sobie tak policzylem to te wszystkie odzywki to kosztuja wiecej niz 1000 zeta, a wystarcza w najlepszym wypadku na dwa miesiace... W mojej sytuacji finansowej gdzie utrzymuja mnie rodzice to 200zeta na miesiac na jakies suplementy to naprawde MAX!!! Jesli bylbys tak mily i napisal co najlepiej za ta cene kupic zeby przybrac na masie? O diete mozesz byc spokojny bo prowadze ja wlasciwie i efekty jakies widac (5 posilkow dziennie, duzo makaronu, ryzu, bialego miesa, ryby i warzywa, do tego mleko i jaja). No to jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witam Pakerów,

Insane dzięki za wyrazy sympatii, (:-...
A co do suplemetów to poproś rodziców jeszcze o 50PLN i wtedy udaj się do sklepu w celu zakupienia:
1.Kreatyna
2.HMB
3.Glutamax

Moim skromnym zdaniem te trzy suplementy przyjmowane w jednym cyklu przynoszą bardzo, bardzo dobre wyniki.
Dodam że w krótkim czasie.
A jeśli chodzi o koszty zakupu odżywek i suplementów to zawsze twierdziłem że kulturystyka, podkreślam KULTURYSTYKA a nie żywiołowe koksowanie to sport dla BOGATYCH.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie. A czy pozostaje coś z tego po cyklu?


xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dabek ,a jesli rozbudowe miesni pomagam sobie OMA ,to jakie powinienem dokupic suplementy do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witam,

Maxvell, ja po tym cyklu zanotowałem 6kg zwiększenie masy, która jak do tej pory nie spada. Co będzie dalej zobaczymy.
Myślę, ze gdyby cykl ten oparty był tylko na samej kreatynie to mógłbyś po jej odstawieniu zanotować zjazd na wadze w wyniku utraty wody, która to była magazynowana właśnie przez kreatynę.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Tosi,

Przez OMA to masz na myśli Omnadrenus polonus 250 miligramus?

Jeżeli tak to polecam zastosować dietę wysokobiałkową, organizm jest wtedy bardzo podatny na białko. tzn wykazuje bardzo dobrą przyswajalność.

Jeżeli chodziło ci o coś innego to napisz o co!

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Hm to chyba naprawde trzeba nie pracować i dostawac duże zasiłki,żeby jesć tak jak piszecie.

Zęby cię bolą?Zjedz snickersa,popij colą.
Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Dąbek jestem tym zainteresowany i jeżeli możesz to podaj mi przybliżoną wartość tych suplementów.

xxx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepisy!

Następny temat

chleb jako weglowodany zlozone rano ?

Wiecej