SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan, pytanie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Witam. Mam 15 lat i ułożyłem sobie plan ćwiczeń i czegoś w stylu diety. Robię 15 pompek, 15 podniesień ciężarka(5kg) i 20 podniesień ciężarka w górę, a czasami urozmaicam jakimiś ćwiczeniami. Robię też na brzuch p4p six pack in 4 weeks. Pomiędzy tymi seriami się rozciągam i z 4 takie serie. Co dwa dni, co 1,5tyg dwa dni przerwy. Biegam i chodzę na basen.
Co do diety to staram się po prostu nie jeść cukru i tłustych rzeczy, a trochę więcej mięsa.
I pytanie. czy takie coś ma sens? Nie zależy mi na błyskawicznych rezultatach. Czy w rok dałoby się zrobić coś takim "planem"?
Może dorzucicie jakieś poprawki? ;)


Zmieniony przez - Malumix w dniu 2014-09-02 22:03:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
tu masz ładnie przdstawiony zestw cwiczeń
Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html

plus poczytaj 10 wskazówek żywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Okej, dzięki może się przydać. Ale chciałbym narazie opinię co do tego co napisałem :)

Zmieniony przez - Malumix w dniu 2014-09-02 22:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234287
nie ma sensu to co robisz, jedynie pro zdrowotnie, dla zdrowia poruszac sie OK, ale efektow bym nie oczekiwal wiekszych.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Albo wiesz co. Dzięki kolego. Przyjrzałem się tematowi i to było to czego szukałem. A co do mojego odżywiania się. Da się tak przeżyć? Podkreślam, że staram się jeść mięso. Tj ryba/ryż/pierś z kurczaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
kazde przejscie na zdrowe odzywianie jest na + , my nie wiemy tak na prawde jak Twoje wyglada wiec cieżko coś powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234287
staraj sie na poczatku minimum 10 wskazowek zywieniowych stosowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Widzę, że naprawdę ogarnięci ludzie na tym forum. Dzięki za tematy wszystko czego mi brakowało i czego szukałem przez 2h. Dzięki! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234287
czytaj jak najwiecej i zdobywaj wiedze:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
1 wskazowek na poczatek z dieta bedzie ok zawsze lepiej robic cos z wiekszym sensem a te rozwiazanie jest juz sensowne i nie kosztuje niewiadomo ile wysilku trening domatora + 10 wskazowek i spokojnie mozesz tak ciagnac przez jakis czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja jak zazywac przy danym treningu

Następny temat

Białko czy Gainer?

WHEY premium