SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Place ćwiczeń w mieście a sylwetka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1216
Witajcie,

Ostatnio bardzo popularne jest montowanie osiedlowych siłowni w niemal każdym mieście, w związku z czym zastanawiam się czy takie osiedlowe, miejskie siłownie dla seniorów mogą być dobrą alternatywą dla normalnej siłowni z profesjonalnym sprzętem?
Czy ktoś z Was może już ćwiczy na takich siłowniach? Jakieś efekty tego są? Macie może jakiś plan do przetestowania?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Alternatywą do czego i co jest Twoim celem? Pod co ćwiczysz i co chcesz osiągnąć? Profesjonalna siłka ma tę przewagę, że na niej zrobisz naprawdę większość treningów siłowych, możesz spokojnie progresować z obciążeniem, bo masz wybór hantli i krążków. Jeśli bawisz się w kalistenikę, to taki plac ćwiczeń z drążkami, poręczami i ściankami będzie lepszą opcją. A od ćwiczeń w domowych warunkach masz cały dział u nas na forum, ludzie ćwiczyli La Fayem, systemem Proteo, dobrze porzeźbieni kalistenicy wstawiali fotki w Galerii.
Inna sprawa: jak wygląda wyposażenie takiej miejskiej siłowni dla seniorów, jaki sprzęt tam jest, ile obciążeń, jakie ćwiczenia można tam wykonywać.

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2015-01-07 20:11:19

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dla seniora taka siłownia ok trochę wysiłku moze się wzmocnić, polepszyć krążenie ale nei dla młodej osoby która chce się rozwijać no i co miasto to inne maszyny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1216
Ogólnie chodzi mi o to żeby mieć zgrabną, wysportowaną sylwetkę. Wcześniej chciałem zbudować dużą masę ale jednak doszedłem do wniosku, że nie stać mnie na aż takie wydatki:) Mówcie co chcecie, ale masa kosztuje:) W domu mam ławkę, sztangi, hantle, modlitewnik i 110kg obciążenia. Ćwiczyłem różnymi planami z tego forum ponad półtora roku, dość wnikliwie trzymałem się diety, która jeden z userów pomagał mi ułożyć i efekt był mizerny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Bo z obciążeniem 110 kg raczej zbyt wiele nie zbudujesz, tym bardziej słabo wyjdzie na siłowni dla seniorów. Wysportowana sylwetka to niski bf i mięśnie, a mięśnie najszybciej rosną treningiem właśnie siłowym, z ciężarami

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
110 to sporo, jedynie w mc czy siadach można wiecej wziąć.

Może nie zadbałeś o progres zbyt czesto plany zmieniałeś, jednej diety nie da się ułożyć na cały czas, tzreba jakieś zmiany wprowadzać jak coś nie idzie

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-01-08 14:47:36

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dni treningowe - czy ważne?

Następny temat

Siłownia a Astma oskrzelowa

WHEY premium