SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piracetam - pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
z sns można dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Nigdy nie brałem melatoniny jak i o niej nie słyszałem, lek dostępny na receptę? Jutro akurat wybieram się do lekarza więc może uda się wyciągnąć... a Gaba?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GABA to suplement diety. Melatoninę, kupisz jako suplement albo w aptecę. Różne osoby różnie piszę o melatoninie, jednak nie doszukiwałbym się działania anabolicznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
E tam działanie anaboliczne. Ja chce po prostu spać

To mam lekarzowi powiedzieć że chce melatonine, gabę i piracetam ? :D

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4068
mlody_gda opinia lekarzy? chlopie co Ty piszesz pomysl. lekarze wiedzą to co im powiedzą pacjencie lub to co maja z ulotek, nic wiecej. Ile leków testowałem i zadziwiałem lekarzy swoimi relacjami, jakrze innymi od tych z ulotek. Sprawdzasz sam i relacjonujesz. Moja mama cierpi na migreny, po piracetamie dopadl ja nagly bol glowy, musiala wziac tabletke na migrene ktora powoduje zwezenie naczyn krwionosnych i dopiero przeszlo. Skoro lek zwieksza ukrwienie i dotlenienie mozgu pierwsze efekty czujesz od razu a nie po dwoch tygodniach, nie badz smieszny i przemysl sprawe zanim cos napiszesz. Dlugofalowe efekty zapewne beda odczuwalne po dluzszym czasie ale pobudzenie w moim wypadku jest wyrazne juz teraz. trimax na sen melatonica ale jesli to kwestia nerwowa a jak piszesz masz z tym problem to ch** pomoze. Polecam doraznie hydroxyzyne ktora nie uzaleznia lub trittico cr, juz 50mg dobrze usypia i tez nie uzaleznia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
hydroxyzyne dawkowałem do 60mg ed i dupa. To sam już nie wiem co mam zrobić eh...

Fakt faktem lekarze całe g**** wiedzą o swoim fachu.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15963
tak tomzik, ja rozumiem że ty po piracetamie chodzisz na imprezy, spoko

btw opinia lekarzy to bzdura, pewnie. oni wiedzą tylko to co mówią im pacjenci ? no tak, w końcu to pacjenci przychodzą z góry znając lek jaki będą brać i proszą tylko o receptę. nawet nie ma sensu z tobą gadać

ja odczułem że jest po tym okropny kac, naprawde. nie polecam

Zmieniony przez - mlody_gda w dniu 2011-11-08 22:41:09

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Piracetam może dawać skutki uboczne już kilkadziesiąt minut po wzięciu.W płynie mózgowo-rdzeniowym maksymalne stęzenie osiąga 2 - 8godzin po podaniu.

Pozytywnych skutków dzialania raczej się nie doświadcza doraźnie i przy tak niskich dawkach, choć są możliwe wyjątki/

Piracetam ani nie działa pobudzająco, ani uspokajająco.

Pobudzające dzialanie - jeśli wystepuje - jest efektem ubocznym stosowania leku i stanowi przesłankę do odstawienia preparatu.

ciekawostka: piracetam jest pochodną GABA.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-11-08 23:15:57
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4068
Tak, gdy pacjent jest kumaty i ma jakiekolwiek pojecie o lekach, lekarz sugeruje sie jego zdaniem. Gdy udaje sie do lekarki mam przeawnie z gory upatrzony jakis lek. Pytam o ten lek i sugeruje ze w moim przypadku mogl by sie sprawdzic. Tak bylo z piracetamem. Potrzebowalem czegos na pobudzenie. Bupropion który wplywa pozytywnie na dopamine i noradrenaline oraz wlasnie piracetam. Lekarka stwierdzila ze najpierw mozna sprobowac piracetam poniewaz czesto skutkiem ubocznym bywa pobudzenie no i cena jego jest przystepniejsza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CARBO

Następny temat

Solaros wiecznie młody %-)

Wiecej