SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilne pytanie do Michaiła

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47467 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!
Mam pytanie do kilku expertów z tego działu głównie do Si2uiela(tak się chyba pisze), Michaiła i Atomica.
Przez 4 tygodnie byłem na dietce tłuszczowej nie straciłem ani kilograma ale rzeżba nieżle się poprawiła! w dwa ostatnie tygodnie wykonywałem codzienne aeroby zacząłem od 20 min. i codziennie dodawałem minutę!
Chciałbym przejść teraz na inną dietę redukcyjną która pozwolila by mi stracić ok. 4 kg w dwa tygodnie! bo na tłuszczowej nie mogłem już wytrzymać! Czytałem wiele wypowiedzi na temat różnych diet(na tym forum i teraz wszystko mi się pomieszało) nie wiem którą wybrać! Myślę że taką w której bedę jadł 5 posiłków o godz 10(bo dopiero wstaję),13,16,19,22! Mam zamier wykonywać aeroby ok.18 5x w tygodniu po 40 min.+ 30 min. na twisterze po treningu(trenuję 5x w tygodniu na rzeżbę)! A moja dieta wyglądała by tak 240 g węgla(głównie z rana), 160 g białka( wieczorem tylko białka np. tuńczyk) i 80 g tłuszczu! Tylko niewiem czy to wszystko da odpowiednie rezultaty!!! Proszę o wypowiedż i ewentualne "poprawki" lub inne diety! Szperałem dużo w archiwum ale sami wiecie ile tego jest i poprostu się pogubiłem! Chodzi mi głownie o wyrzeżbienie klaty(dołu) i brzucha! Ćwiczenia jakie wykonuje to
Klata:
Wyciskanie na prostej 4x 15 seria łączona z rozpiętkami x15
Ściąganie linek wyciągu z góry seria łączona z Rozpiętkami na pochyłej4x 15
Brzuch:
Unoszenie nóg na drążku seria łączona ze skłonami 3 x21(serie trój fazowe jak na bicepsa)
Skłony z liną przy wyciągu 3x 20
Wachadełka 3x 30
Moje wymiary to:
wzrost 191
waga 80 kg
mam 17 lat i spory (amatorski0 staż treningowy
No to chyba wszystko!
Proszę o szybką odpowiedż!
Z GÓRY DZIĘKI!!!!!!
MARIUSZ PUDZIANOWSKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44966
Szczegoly diety i treningu?
Zapotrzebowanie kaloryczne?

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 728 Napisanych postów 31016 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94344
Michail to chyba do treningu,tu tylko mmozemy zabrac sie za twoja diete.Jak wygladala twoja dieta tluszcowa(dokladnie)? z rozkladu mikroskladnikow widze ze wazysz 80kg i to po podales jest rozkladem mhhh ogolnym.Napoczatek poczytaj post o samodzielnym ulozeniu diety,musisz wiedziec jaki jest twoje dziene zapotrzebowanie na kalorie i od tego odejmujesz 300-500kcal do tego trening silowy i 45-60 minut areobow i na pierwsze efekty mozesz oczekiwac juz po okolo 1 miesiacu .Ale najpierw uluz diete a my skorgujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 12853 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43228
on rzadko bywają
my pomożemy wiecej szczegółów

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47467 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecierz napisałem ile czego spożywam i o jakich porach teraz mam zamiar 240 węgli 160 g białka i 80 g tłuszczy to wychodzi ok.2300 kcal! wyliczalem sobie kiedyś zapotrzebowanie z "Kulturystiki i fitnes" to przy mojej dość dużej aktywności fizycznej wyszło mi ok. 4000 kcal! jak nie jestem na żadnej diecie to jem ok 3000 kcal więc jak teraz odiąłbym 500 kcal czyli jadłbym ok 3500 (od tych 4000 kcal) to napewno bym przytył! na dietę tłuszczową nie mam zamiaru wracać bo jest niesmaczna ale przedewszystkim żle się na niej czuję! A prowadziłem ją dobrze bo najpierw przeczytałem o niej wszystko co jest na tym forum(i nie tylko)! Więc nie wiem co mam robić A trening mam bardzo dobry bo na treningu to się trochę znam!
CJeszcze jakieś pytania?
Z góry dzięki za pomoc!!!!
PUDZIAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
spoko nie denerwoj sie nie wiem jak to liczyles,ale ja waze nieduzo mniej od ciebie i na redukcji spozywam 1800kcal(ale ja juz od dluszego czasu a ty zaczynasz) oki,wiec 2300 nie jest zle zaczni trenig i obserwoj jak zachowuje sie organizm.Ach co spozywsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ja się nie denerwuję tyko mam manię wykrzykników!hehe
Rano jem dużo węgli (owsianka,ryż,kasza itp.)
Wieczorem białko chde mięso a przed snem tuńczyk!
I co może być ta dieta czy nie a możę za dużo węgli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Mojm zdanie dieta jest oki,(teoretycznie nie praktycznie) ale jesli tluszcz nie bedzie zchodzic to tnij kalorie z weglowodanow,okolo 100-200kcal ,i tak od teori dojdziemy do praktyki ,ach no i wegle po treningu silowy tez spozywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tak mam zamiar spożywać a co lepiej nie spożywać! A cwiczę o 11. rano! Odpisz szybko bo zaraz idę na i mprę bo u nas nowe dizko otwarli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzieki jak będzies zmiał coś nowego dotyczącego diety i nie tylko to napisz mi o tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile i jak jecie owsianke???

Następny temat

Co najszybciej obtłuszcza?

Fruzelina