SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilna prosba w sprawie odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1830
witam jestem na cyklu metanabol balkan 100 szt i testosteron prolongatum jelfa


Cykl wyglada nastepujaco
Testosteron prolongatum jelfa
200 200 200 200 200 200 200 200 200 200 / dawka tygodniowa
I metanabol balkan codziennie po 30 mg
K
Jestem na 4 tygodniu widac efekty dieta podpieta po sam guzik

Moje pytanie brzmi w sprawie odbloku czy moge sie odblokowac tym srodkiem o nazwie CLOSTILBEGYT 50 mg, mam dwa opakowania po 10 sztuk czy lepiej bedzie clomid lub cos innego prosze o powazne rady nie chcem zepsuc cyklu i w ktorym tygodniu zaczac odblok czekam na informacje i dziekuje

marcino

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
daj pełna ankiete to na start a hcg masz dostępne do tego odbloku ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Clostilbegyt=clomid. HCG bym przybił profilaktycznie na koniec cyklu.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
jedzie na prolce wiec raczej nie tylko profilaktycznie powinien go przybić :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To co posiadasz to jest właśnie clomid Na odblok przydałoby Ci się też HCG, 1 ampa - 5000iu.
HCG zacznij wbijać dzień po ostatnim strzale prolki i rozbij tą ampę na 5 strzałów co drugi dzień. Trzy dni po ostatnim HCG daj clom po 50mg na noc przez 3 tygodnie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1830
chcieliscie bym jeszcze diete wrzucił do tego cyklu może łodzianin mi pomoze czy jeden dzien moze mniej wiecej wygladac podobnie jak do mojej diety która sporzywam jak chcesz moge cały tydzien podac w rozpisce podrawiam i powiedzcie czy moze byc ok ?


poniedziałek :
Posiłek 1
300 gram białek jaj czyli omlet
130 gram platkow owsianych
10 gr migdalow
TRENING . PO TRENINGU 30 GRAM BIAŁKA I NA CARDIO 30 MIN
PO TRENINGU 60 MIN RYZ
Posiłek 2
150 gr piers indyka
100 gr ryzu
waerzywa
5 gr oleju lnianego
Posiłek 3
150 gr piers indyka
100 gr ryzu
warzyuwa
5 gral oleju lnianego
Posiłek 4
175 gram panga
ziemniaki
warzywa
5gr olej lniany
Posiłek 5 175 gram { ryba sola}
100 gr ryzu
warzywa
NA sen 30 gram białka 10 gram migdalow
oczywiscie kolejne dni wygladaja podnie do warzyw podaje oczywiscie obrokuły szpinak itp zamieniam codziennie by wygladalo systematycznie prosze o rade czy dzien pierwszy moze byc w ten sposob ulozony
ogolnie moj trening oparty jest na zbudowaniu wysokiej masy

marcino

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje nazwy koksu

Następny temat

Kiedy najpóźniej zrobić odblok/ Krępująca sprawa

WHEY premium