SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pies obronny kupię

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
No rottki super psy tylko też trzeba je ułożyć bo już 2 razy mnie ta rasa u***ała do dzis została mi blizna na ręce.

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479
Rottweilera to na pewno nie chce:/ sąsiad ma psa podobnego z wyglądu do pit bulla tylko że mniejszy nie wiem co to za rasa ale bardzo ładny jak zrobię foty to wkleję bo wątpię Żeby on wiedział co to za rasa .
PS. na allegro jest wiele ofert mam pytanie o co chodzi z tym rodowodem ?
na co mi rodowód bo nie znam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Chcesz psa obronnego. Sprzedam Ci moją sukę Bokserkę. Broni Pana zaciekle tylko trzeba ją podszkolić. Jak z nią wychodze to nikt nie może się nawet do mnie zbliżyć, bo tak kłapie .... za 400zł xD chcesz? Wrocław.

Sprzedam Bokserke z predyspozycjami psa obronnego - 480zł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
zobacz dog canario
kumpel ma 60 kg waga ladnie sie prezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 768
ja proponuje reksia z bajki i do tego duza ilosc winka i stanazolu i bedziesz miał mądrego idużego psa obronnego... Mądry i napakowany.. :D

--++Peace++--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
winka i stanazolu..




<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Czy wy wszyscy wogóle macie jakieś pojęcie o psach?Bo widze że nie!;/ myślisz że pójdziesz na targowisko dasz 100zł i dadzą ci wyszkolonego psa obronnego?;/ ŻAL!! Proponuję ci dozbierać kasy,wydać ok.2000zł na porządnego psa z dobrej hodowli,zapisać się na szkolenie PT,a potem PO.Wtedy dopiero będziesz miał psa obronnego?żaden pies w sobie nie będzie bronił jeżeli nie zostanie do tego wyszkolony.Widzę że kilka osób tutaj pisze że mają psy i nikt na podwórko nie wejdzie,owszem...bo psy mają instynkt terytorialny.Ale chyba lepiej mieć psa,który zaatakuje po wydaniu mu komendy,i który zostawi napastnika po komendzie.A sam zostawiony na podwórku obezwładni złodzieja,nie robiąc mu krzywdy przypilnuje do przyjechania policji czy innej pomocy.Jeśli chcesz mieć psa obronnego ze swoim podejściem kup sobie yorka,on też obroni szczekając przy tym niemiłosiernie głośno.Moim zdaniem pies do takiego jak ty nie powinnien trafić...bo z psem trzeba pracować,trzeba go szkolić przez całe jego życie!A nie zostawić go samemu sobie.To nie znaczy że jak w opisie rasy pisze "obronny" to że on taki będzie.Mylicie obronę z agresywnością!Pies agresywny nie wpuści nikogo na podwórko,nie da podejść do właściciela...ale chyba takiego nie chcesz?Nie lepiej go wytresować i mieć psa naprawdę obronnego?Który zaatakuje dopiero,kiedy poczuje że naprawdę się coś dzieje,lub który zaatakuje na twoją komende?Oczywiście jeśli chcesz mieć psa obronnego to polecam Owczarka Niemieckiego z rodowodem,z dobrą psychiką,z dobrym pochodzeniem,wolnego od dysplazji stawu biodrowego i innych chorób,które występują u psów z "targowiska" lub z pseudohodowli.Oczywiście psa trzeba zaprowadzić na szkolenie PT(pies towarzysz) a potem dopiero wyrobić agresywność i trenować obronę.Jestem miłośnikiem zwierząt,interesuje się tym od malutkiego dziecka,dlatego się tu zarejestrowałam bo chce ci pomóc.Wiesz ile ludzi kochających psy walczy z pseudohodowcami i targowiskami?Walczymy aby nie produkowali już kundli!Schroniska są przepełnione,psów przybywa,a ludzi którzy chcą pomóc jest niewiele...dlatego proszę Cię,abyś przemyślał zakup psa jeszcze raz i bardzo dokładnie.Nie daj szansy na zarobienie ludziom,którzy liczą tylko na zysk,a produkują psy jak maszyny.Wiesz w jakich warunkach trzymają te bezbronne stworzenia?Dlatego potem tyle się słyszy o pogryzieniach czy zagryzieniach...bo ludzie nabywają psy z szarpaną psychiką z niewiadomego źródła.Ludzie nie będę zachwyceni kundlem z giełdy...będą Cię podziwiali jeśli wytresujesz go i będziesz z nim pracował.Takiego psa będzie zazdrościło ci wielu ludzi.Jeśli masz jakieś pytania...proszę bardzo...pytaj.W miarę moich doświadczeń i wielu lat pracy z psami będę starała się pomóc.Sama mam owczarka niemieckiego...i szkole go narazie w kierunku towarzysza,powoli wprowadzam elementy obrony.Jeśli nie masz pieniędzy na szkolenie,bo tak też może być.Sama nie mam kasy i szkole psa sama,oczywiście czerpie porady od hodowców,trenerów i innych doświadczonych ludzi.Więc jeśli zdecydujesz się na psa to pisz,może nawet będę ci mogła pomóc w szkoleniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3979
kreqda pierwszy post i już odświeżasz tematy z przed roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
owszem bo wkurzyło mnie zachowanie niektórych!!!
zarejestrowałam się,specjalnie aby wypowiedzieć się w tym wątku!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
witam jestem tu nowa mam pytanie posiada ktos z was psa rasy Dog Canario prosiłabym o jakies informacje o sprawdzonych hodowlach .
Interesuje mnie takze Bullmastiff i Cane Corso zastanawiam sie nad tymi 3 rasami ale najbardziej podoba mi sie Canario
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inkospor X-TREME Creatine 500g + Olimp DEXTRO juice 1500g

Następny temat

kupie motke E398/SE K750i/W810i

WHEY premium