SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy wypad na siłownie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
a ja wolałbym wchodząc na siłke już COŚ wiedzieć więc czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj to może do czegoś dojdziesz

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
Zabisko
Po co che ćwiczyć??
Chce iść na siłownie zrobić coś dla siebie, odreagować stres bo jestem chyba bardzo zestresowany, zapomnieć o problemach i skupić sie tylko na sobie. A za jakiś czas popatrzeć w lustro i mieć satysfakcje :)
A jeśli chodzi koks TO NIE DZIĘKUJĘ widziałem co sie dzieje z ludzmi po mecie.

Dzięki varden właśnie o to chodziło
Pozostało mi jeszcze znaleźć dobrą siłownie w Katowicach :) gdzieś na forum był już taki wątek wiec sobie poszukam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
polecam wyszukiwarke napewno znajdziesz pozdro i twoja postawa mnie zbila z nóg brawa dla tego pana za zdanie koks? NIE DZIĘKUJE stwórz tylko sobie diete abyś nie cwiczył na marne i jedz, odstresowywuj się;)

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ale człowieku napisałes tak jak byś chciał kupić go .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
ZABA daj już sobie siana z tym koksem!!! nie chce!!! i nie mam zamiaru wdawać sie z tobą w bezsensowne dyskusje. Parę kilo mięśni nie jest warte utraty mózgu (bez obrazy dla tych którzy wolą koks z tego co wiem to takie środki są zabronione )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
Dlaczego kolega Vice_Lord2 odradza odżywki ??
Co jest z nimi nie tak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
bo odzywki dla początkującego są nie potrzebane .

po pewnym czasie zaczną sie schodki i będziesz siegał po nie .
no nie weim jak ci to wytłumaczyć ./
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
oki kumam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odrzywek nie bierz najpierw wykorzystaj naturalne wlasciwosci twojego organizmu i tak powinien dobrze reagowac na trening po pół roku mozesz o czyms pomyslec dieta i cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256
Witam panowie :)
Kupiłem sobie karnecik na siłownie troszkę to trwało ale musiałem zakończyć parę spraw. Mam teraz zaplanowane najbliższe miesiące i znalazł sie czas na ćwiczenia. Do dyspozycji spora sala zobaczę jutro jak maszyny ale tez jest ich sporo wiec nie powinno być problemów. Jest sauna i podobno jacyś trenerzy ale siedzą tylko i gadają ze sobą nie bardzo chce im sie pracować ale to sie dopiero okaże. jutro opisze dokładnie jak wyglądał mój pierwszy dzień :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy FBW?

Następny temat

Co dają ćwiczenia przy diecie redukującej?

WHEY premium