SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy w życiu cykl. Pod boks.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14420
Siema siema. Otóż minęło trochę czasu, dopiero teraz będę wbijał na pierwszy cykl. Jak zacznę, opiszę szczegółowo wszystko co i jak się działo. Mam szybko pytanie. Jakie badania zrobić przed cyklem? Są różne szkoły i warianty. Koszta nie są zbyt dużą przeszkodą, chcę być przebadany dobrze. Mam tutaj w planach:
FSH, LH, próby wątrobowe rozszerzone, próby nerkowe, TSH, FT3, FT4, estradiol, prolaktyna, progesteron, test wolny, test całkowity. Dodać do tego coś jeszcze? Nie wiem PSA przebadać? Kortyzol? Oprócz tego oczywiście podstawowa morfologia.
A i jeszcze jedno: wczoraj byłem na treningu boksu, były sparingi, ale spałem jedenaście godzin. Czy wyniku na jakieś 20godzin po treningu będą wiarygodne, czy odczekać do jutra i dziś nic nie robić?


Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2019-11-06 12:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14420
Mam wyniki badań. Może ktoś ocenić jak to wygląda? Z grubsza wiem, ale chciałbym zaczerpnąć wiedzy na ten temat od specjalistów. Czy coś jeszcze należałoby zbadać? Podrzucam foto.
Badania robione z 48 godzinną przerwą od wzmożonych wysiłków.













Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2019-11-07 16:25:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Data spożycia

Następny temat

Odblok po 3 miesięcznym cylku samego testosreronu

WHEY premium