SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy trening na siłowni - potrzebna pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

28

Waga

98

Wzrost

186

Cel treningowy

ABS, większa masa mięśniowa

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

Jeszcze nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Karta multisport - czyli full opcja

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

n/d

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

brak danych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Witam wszystkich,

potrzebuję pomocy. Nigdy jeszcze nie korzystałem z siłowni, a mam zamiar zacząć chodzić. W pracy wykupiłem kartę multisportu, mam dużą motywację, ale nie mam pomysłu od czego i jak zacząć. Torba jest spakowana więc pomóżcie, abym się za szybko nie zniechęcił.

Mój wiek: 28 lat
Waga: 98 kg
Wzrost: 186 cm

Od 6 lat praktycznie zero ruchu, alkohol i papierosy oraz kiepskie żarcie...to przyczyniło się do tzw. "maciusia". Moim celem jest powrót do tego co się schowało pod grubą warstwą tłuszczu, pozyskanie masy mięśniowej i lepsze samopoczucie.

Dziękuję za zainteresowania oraz ewentualną pomoc.

Pozdrawiam,
Roland
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
czytaj artykułu podwieszone w dziale dla początkujących, odżywianie, junior sfd - wyciągnij wnioski - tutaj na start - https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html - ogranij najpierw diete, na siłowni - aero + FBW (full body workout) 3 razy w tygodniu - gotowców tego typu treningów na forum jest pełno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Wiek: 28 widzę że ktoś tu wpadł na wspaniały pomysł wysłać cię do juniorów

Sam start - zero filozofii .

Ważna jest praca nad elementami takimi jak .

1. technika wykonywania ćwiczeń .
2. systematyka treningowa .
3. odżywianie ( dostarczenie odpowiedniej ilości makro składników odżywczych ) eliminacja z jadłospisu śmieci , wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych .
4. regeneracja ( dostarczenie odpowiedniej ilości wypoczynku względem wysiłku fizycznego )

5 . Trening - tutaj stosujesz na ten moment gotowe rozwiązania i uczysz się własnego organizmu .

pierwsze 4 tygodnie , po tym czasie możesz wpaść i będzie można na bazie relacji z tego czasu myśleć co dalej .

https://www.sfd.pl/**SKRÓCONY_PLAN_FBW_DLA_KAŻDEGO_ŚWIEŻAKA!!!!_TYLKO_TU!**-t896268.html

pozdrawiam , pytaj jeśli czegoś nie rozumiesz lub używaj wyszukiwarki i znajduj odpowiedzi na swoje pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Z postu Tomasza1405 szczegolnie wez sobie pod uwage 3 pkt. Sporo musisz o tym poczytac, duzo sie nauczyc i naprawde wiele zmienic. Takze zapraszmy rowniez do dzialu odzywianie ;]

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. @Tomasz1405 sog dla Ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie - ocena planu, którym ćwiczę od ponad tygodnia..

Następny temat

Intensywny Trening

WHEY premium