SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy taki cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Witam o to moja tabelka.
1. WIEK:18
2. WAGA:93
3. WZROST:188
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka:110
-udo:62
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko:2g na kg
-węglowodany:2g na kg
-tłuszcz:1g na kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:2 cykle po 100 tab .clenbuterol 100 kapsułek
8. TRENING:siłowy
9. CEL CYKLU:redukcja tluszczu z okolic : brzucha a w szczególności z ud i łydek.
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:2 miesiące po clenbuterolu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):tendencja do tycia w udach .
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):słabawa
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg:210
-przysiad:-- nie próbowałem

Piszę na tym forum ponieważ mam do was bardzo ważną sprawę. Mam tendencję do tycia w udach co wynika z tabelki zawieszonej powyżej.Zakupiłem sobie zakupiłem teścia enanthate(firma jelfa polska) 15 ampułek 1ml ze stężeniem 100mg oraz Dece z holandi(firma organon)8 ampułek 1ml o stężeniu 100mg.Teraz mam do was pytanie chcę zrobić masę ale nie chcę aby moje mięśnie nóg tez wzrosły co napewno nie jest nieuniknione ale zawsze można ten proces jakoś zminimalizować. Co byście proponowali,jakie rozwiązanie(chodzi mi coś jak bieganie pływanie?? Dodać jeszcze pod koniec cyklu dodać typu efedryne?? A i jeszcze jedno jak rozłożyć przyjmowanie?Dodam że w zasłonki typu hepatil itp już się zaopatrzyłem. Na odblok mam 2,5 lista clomidu oraz w pogotowiu hcg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
za malo masz prolki i za malo dec

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w za malo srodkow masz. uzbieraj siano i zrob cos takiego:

1-10 DD 400 mg ew
1-12 enanthate 200 mg e3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
i za mało masz lat 18 to za wczesnie na koks!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
a jakie masz te zaslonki? bo ja tez nie dawno kupilem z takimi fajnymi wzorkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
aha. Dzięki dzięki. a co powiecie na to aby jako pierwszy cykl zrobić tylko na to aby nie wchodzić na początek w jakieś większe dawki a dopiero w następnym cyklu polecieć z większymi?? Czy jednak tylko szkoda zachodu i zdrowia na takie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
lol trochę tam poprzekręcałem za co przepraszam no ale i tak każdy w ocb.:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie zawracaj sobie głowy takimi dawkami
i deka nie w tym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
oko, więc tą deke opchnę i co byście proponowali ? dokupić jeszcze teścia czy może jakieś inne rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
za to się zabierz:
8. TRENING:siłowy
9. CEL CYKLU:redukcja tluszczu z okolic : brzucha a w szczególności z ud i łydek.

miejscowo fatu nie spalisz, jak już to całkowita redukcja, poza tym jak redukujesz to trening nastawiony na wzrost siły średnio Ci wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
oko. to co mam to sprzedać czy trzymać i że kiedyś coś dokupię i weźmę? a jeszcze jedne pytanie kiedyś spotkałem się z opinią że jak robić masę to dołączyć troche aero i że nogi tak nie będą rosły co o tym sądzisz? prawda czy kit?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry prop po taniosci

Następny temat

firma fox labs

WHEY premium