SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy styk z siłownia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Cześć, mam zamiar chodzić regularnie na siłownie, chce rozbudować moje miesnie i zrobię to jak najszybciej.
Mam parę pytań:
- Lepiej na sucho czy kupić jakiś odzywki?
- Czy odzywski przyspieszają tempo porostu mięśni/wyrobienia rzeźby?
- Jakie odzywki kupić na początek?
- Rok siłowni da jakieś rezultaty?
- Dieta? Obowiązkowa?

Wiek: 17lat
Masa: 69/70 KG
Wzrost: 180

Dodam zdjęcie - zwyczajne zdjęcie robienia pompek w domu przez ok. 6 miesięcy. Jak zaczynałem robić pompki to wgl. nie miałem klaty, tricek też słaby, a teraz jestem zadowolony po samych pompeczkach.

Jeśli są tutaj jacyś znawcy proszę o pomoc - chce fajnie wyglądać i nabrać masy! :)
Nie nalezę i nie chce należeć do osób którzy mają po +40 w bicku... Chce zrobić fajna rzeźby i powiększyć mięsnie


(Wiadomo ze z mojego profilu to inaczej wygląda, a na zdjeciu też inaczej)




Zmieniony przez - eXoniK w dniu 2015-11-08 12:21:39

Zmieniony przez - eXoniK w dniu 2015-11-08 12:22:09

Zmieniony przez - eXoniK w dniu 2015-11-08 12:24:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Po pierwsze zacznij od przeczytania tego poradnika :

https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie


http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 


.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Poczytaj teoria Ci sie przyda. Siłownia choc może na to nie wygląda to nie tylko przerzucanie żelastwa. Na poczatek odżywki odradzam, zajmij sie dieta i podstawowymi cwiczeniami wielosawowymi i bedzie git. Jeżeli nie jestes w stanie zjeść tyle co sobie wyliczysz pomysl o suplach typu garnier. Lekture zacznij od tego np. https://www.sfd.pl/rok_treningów_-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
"- Lepiej na sucho czy kupić jakiś odzywki?
- Czy odzywski przyspieszają tempo porostu mięśni/wyrobienia rzeźby?
- Jakie odzywki kupić na początek?
- Rok siłowni da jakieś rezultaty?
- Dieta? Obowiązkowa? "

Patrząc po tych pytaniach wiesz doskonale sam, że kupisz te odżywki, bo zapytałeś czy warto kupić, ale dopytujesz ile one zdziałają i jakie kupić.

Rok da rezultaty jezeli będziesz miał dietę i trenował mądrze. Nie zrobisz z siebie Cristiano Ronaldo czy innego atlety w pare chwil, NAWET z odżywkami :)



Zmieniony przez - Visnioffy w dniu 2015-11-08 23:00:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Kolejność jak w poście powyżej.. 1. Dieta, 2. Trening. Jakie wybierzesz odzywki skoro nie wiesz czego Ci brakuje w diecie ?? Po roku możesz mieć super rezultaty jak będzie dieta i zrezygnujesz z nadmiarów alkoholu i słodyczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia Kraków - początkujący

Następny temat

Split po FBW

WHEY premium