SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur - Wiosna NPC oraz Sopot 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
Witam serdecznie
Nadszedł ten dzień w którym wkoncu zapadła decyzja aby się przebranzowic. Rok 2017 plan na 300kg w koszuli lecz przy 260 na 3 ruchu w monsterze coś pstryk i naderwanie piersiowy ale delikatnie. Odpoczynek nowe plany nowy rok i tak w 2018 postanowienie wycisnąć 250kg raw. Historia się powtarza lecz teraz przy 210 nie wytrzymał łokieć. Koniec sierpnia decyzja o zrobieniu konkretnej redukcji.
Najlepsze wyniki trójbojowe
Wł 232,5 oficjalnie treningowe 270
Sq 320 treningowe 350
Dl 290 Tr 320
Bylem kilku krotnie akademickim mistrzem Polski w kat +125kg wielokrotnie mistrzem Śląska w trójboju oraz wyciskaniu
Przez pewien okres czasu posiadałem też rekord polski w wyciskaniu sztangi do 23 lat 232.5kg.
Redukcja się rozpoczęła z waga 128kg




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
27.02
9 tydzień Redukcji
Aeroby 45 minut
Dieta wysokie węgle
1 owsiane daktyle wpc siemię
2,3 ryż basmatti pierś z indyka warzywa
4 płatki ryżowe wpc tosty z dżemem
5 szejk po treningu
6 płatki ryżowe hopki wpi daktyle
7 twaróg owoc masło orzechowe

Ręce
Wyciskanie sztangi wąsko 3x12-8
Uginienie ramion sztangą łamaną 3x12-8
Uginienie hantla na kolanie 3x12-8
Prostowanie ręki leżąc w poprzek twarzy 3x12-8
Francuskie leżąc gryf prosty 3x12-8
Uginienie ramion nachwyt 3x12-8
Prostowanie ręki wyciąg górny 3x12-8
Uginanie ręki wyciąg 3x12-8
Brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Na pierwszym zdjęciu klatka wyszła tak sobie, ale na drugim już widać, że jest kawał cyca
Spoglądam, bo jestem bardzo ciekaw przemiany

Ogarniasz wszystko sam, czy ktoś Cię prowadzi/pomaga?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
Etap redukcji był podzielony na 3 etapy:
- pierwsze 7 tygodnie zwiększanie aerobow. Zacząłem od 3 razy po 30 minut powolnego spaceru bo tyle starczyło żeby utrzymywać tętno w granicy optymalnego spalania. Z biegiem czasu doszedłem do powolnego truchtu tempem około 10km na godzinę.
Maksymalnie robiłem 4x aeroby po godzinie zawsze rano na czczo.
- Drugi etap to powolne ścinanie kalorii koło 400 na 2 tygodnie plus doszły spalacze.
- ostatni etap to dieta vlcd przez 6 tygodni która kończę teraz w niedzielę. W trakcie robiłem tylko 3 razy aeroby na czczo po 30 minut że względu na restrykcyjność tej diety i kaloryce około 2200kcal.
Na vlcd zmiany w sylwetce następowały z dnia na dzień ponieważ schodziła cała woda i naprawdę tłuszcz leciał z każdym kolejnym zdjęciem i treningiem.
Dieta ta dla objaśnienia to około 3g białka plus warzywa. Jadłem 700 gram piersi 400 gram chudej wołowiny plus 400gram watrobki która lubię. Waezywa to wszystkie oprócz tych wysoko węglowodanowych
Łącznie redukcja trwała 21 tygodni. Po ocenie formy stwierdziłem, że są szanse wystartować w zawodach w 2019roku lub 2020 czas pokaże.
Tak wyglądała sylwetka w połowie redukcji przy 115kg




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
Trwają ostatnie dni redukcji które są powoli nie do wytrzymania. W weekend wrzucę fotki jak to wyszło z pomiarami. W przygotowaniach będzie mi pomagał znajomy który miał osiągnięcia w juniorach na scenie kulturystycznej. Jest parę słabych stron do poprawy że względu na inną specyfikacje wcześniejszego treningu.
Myślę że jak na pierwszą porządna redukcje wyszło dobrze ale to ocenicie po zdjęciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
Zrobione pomiary wejście na wagę i można zaczynać wchodzić na masę. Waga na dzisiaj to 104 kg że 128 po ponad 20tygodni redukcji. Wymiary z rana to
-pas 84.5cm na wysokości pępka
-udo 65cm
-łydka 46
-biceps 44cm z 51;(ale myślę że po miesiącu będzie z 47 bo teraz bez glikogenu nawet nie da się dobrze napiąć
Oto zdjęcie poglądowe z rana bez ładowania wypłukany po 6 tygodniach vlcd bez węglowodanów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
Pierwszy dzień wyjścia z redukcji
Do końca grudnia kalorie będą na poziomie 2900. B 250 T 100 W 250. Posiłki przygotowane na cały dzień ponieważ dzisiaj 12 godzin pracy a potem bramka do 5.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Już po pierwszych zdjęciach widziałem, że jest solidna baza pod kulturystyczną sylwetkę. Przypominają mi się czasy jak w KiFie jakieś 10 lat wstecz oglądałem przemianę Tomka Lecha ze strongmana do kulturysty.
Dobra decyzja, bo kulturystyka nie powinna być tak kontuzjogenna, a sylwetka jest przyjemna dla oka. Teraz tylko mądrze wykorzystać odbicie po redukcji i jest potencjał na dobrego zawodnika.
Będę zaglądał i życzę powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
Znajomy który będzie mi pomagał w przygotowaniach doradzil żeby stopniowo dokładać kalorie i będziemy obserwować koło 300 na tydzień aż znajdziemy poziom zero . a tutaj zapasy supli








Zmieniony przez - arturl1986 w dniu 2018-12-21 15:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Trzeba obserwować będzie ciekawy dziennik ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
Postaram się go prowadzić sumiennie a jak wejdą kalorie i ciężary to będzie ciekawie.
Suplementy jakie będą stosowane to większość firmowych z naszego rodzinnego sklepu sfd;)
Taki standardowy zestaw:
- NAC
- glutamina
- okresowo kreatyna
- na gorsze dni przedtreningowka lub kofeina
- kompleks witamin i minerałów plus cynk oraz omega i d3
- berberyna
-kwas ALA
-ziolka (ostropest, różaniec górski, nasiona chia
-czosnek
- witamina C
- magnez
- wpc Carbo w zależności od zapotrzebowania w diecie
I chyba tyle
A tutaj na 3 dni sernikczek na zimno zeby nie jeść suchego twarogu oraz zestaw suplementów na cały dzień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
Postaram się go prowadzić sumiennie a jak wejdą kalorie i ciężary to będzie ciekawie.
Suplementy jakie będą stosowane to większość firmowych z naszego rodzinnego sklepu sfd;)
Taki standardowy zestaw:
- NAC
- glutamina
- okresowo kreatyna
- na gorsze dni przedtreningowka lub kofeina
- kompleks witamin i minerałów plus cynk oraz omega i d3
- berberyna
-kwas ALA
-ziolka (ostropest, różaniec górski, nasiona chia
-czosnek
- witamina C
- magnez
- wpc Carbo w zależności od zapotrzebowania w diecie
I chyba tyle
A tutaj na 3 dni sernikczek na zimno zeby nie jeść suchego twarogu oraz zestaw suplementów na cały dzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Ostatni rok JUNIORA.

Następny temat

Cykl+zawody

WHEY premium