SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy przemyślany cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2709

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

77

Wzrost

171

Obwód ramienia

~42

Staż na siłowni

ponad 3 lata

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1. prolongatum + meta, 2. prop + meta

Cel cyklu

Siła, sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

5 lat

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

<15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Tak/Tak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata - 130
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Zaczne od tego, że miałem juz przygode z koksem, ale był to jeden wielki błąd, miałem wtedy 16 lat, żadnej diety, mizerny trening, zerowa wiedza, a po wszystkim siłownia poszła w odstawkę na kilka lat. Od około 3 lat cwicze na poważnie i używam odpowiedniej suplemacji (oczywiście teraz na suplach zrobiłem lepsze wyniki, niż za czasów kiedy w głowie miałem sieczke). Chciałbym zrobic zrobic sobie cykl z odpowiednią profilaktyką. Dodam, że nie chce "koksowac", tylko raz do roku na wiosne zrobic cykl na podbicie siły i suchego mięśnia, bo od jakiegoś czasu stoje z tym w miejscu. Jak miałby wyglądac cykl, zeby zminimalizowac efekty uboczne po odstawieniu soku. W gre w chodzi testosteron propionat, w dawkach 70 - 100 mg e2d. Mógłby ktoś mi rozpisac jak sensownie rozplanowac taki niewinny cykl?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Tak to najlepsze wyjscie zacxac bic 2-3 tydz. Jednak opcje z biciem co 5-6 tyg wiekszych dawek, lub na koniec w zaleznosci od dl trwania cyklu tez sie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364276 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668643
8-10 tygodni w dawce 100 mg co 2 dni na pct 1 ampa hcg 5000 j.m. i 20-24 tabsy clomu nolva pod ręką

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Kiedy zaczynac nolve jakby co, bo mam skłonnosc do lipomasti? hcg po zakończeniu teścia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364276 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668643
lipomastia to za duzo tłuszczu w okolicach sutków występuje przy zatłuszczeniu,moze chodziło ci o ginekomastie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Nie ginekomastii nie zauważyłem u siebie, jedynie miekką tkanke pod i wokoło sutków jakiś czas po odstawieniu testo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364276 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668643
zrób badania przed cyklem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Tak, tak to jest jasne. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Jeszcze pytanie odnośnie tego HCG, jak je stosowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
1000ui co 2 dni tak zebys skonczyl 3 dni przed ostatnim proppem. 3 dni po propie wchodzisz na clomid 50mg ed przez 3 tyg.

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ogółem tego hcg wbij 5000iu, czyli 5x1000iu e2d. Reszta jak kolega wyżej napisał.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Ok, dzięki za odpowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron badania , wysoki poziom !

Następny temat

TSH i FT3 po cyklu z użyciem T3

WHEY premium