SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl prop enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
Witam panowie i panie, chciałem zapytać czy macie może jakieś złote rady. Cykl ciągne dopóki nie dojdę do wniosku że wystarczy. Akutalnie jadę na propie solo 100mg e2d od 4tygodni, zapas mam jeszcze na 3tyg wiec 7 tyg prop i wjezdzam na enana. Nie jestem d****em zanim posypią się hejty. Wiem ze moglem duzo wiecej osiagnac na "czysto" i że za wczesnie na SAA ale jednak się zdecydowałem więc proszę tylko o porady w kwestii prowadzenia cyklu, diety i kiedy skończyć , wiem jak zrobic odblok,mostek, jaką miec dietę, treningi itd ale mam dylematy związane z suplementacją, dietą i z treningami jak kazdy normalny czlowiek mam przemyslenia w stosunku do tego co robię ze mimo naprawde dobrych efektow moglbym zrobic cos lepiej. Pisze z telefonu wiec napisze to co powinno was najbardziej interesowac.

Waga: 71
Wiek:22
Biceps: 36
Wzrost: 180
Staż 3lata z przerwą łaczną max 6msc
Dieta: 3200-3600kcal dopiete w kcal/b/w/t 6 posilkow dziennie uzywam aplikacji "yazio"
Typ budowy: ektomorfik
Sklonnosc do lysienia itd : brak
Max osiagi: brak danych
Trening: fbw 4x w tyg zaleznie od progresu w ciezarze od 8 do 12 powtorzen 4serie
Cykle stedydowe: ten jest 1
Hmm nie wiem co jeszcze tutaj dodac, mialem na poczatku cyklu problemy finansowe wiec nie moglem sobie pozwolic na suplementy a dieta skladala sie glownie z platkow owsianych,orzechow,ryzu,kurczaka,ksrkowki itd ale wyjezdzam do niemiec i co dwa tyg mam hajs wiec aktualnie akurat za dwa tygodnie zejde z propa i wjezdzajac na enana bede mial pelne mozliwosci finansowe, w tej robocie są ciezkie mozliwosci jezeli chodzi o silownie moge zabrac ze sobą 20kg hantel niby jestem w stanie zrobic trening tam bez silowni ale nie wiem jak wyciagnac z niego max robiąc nogi wrzucam np na klate plecak 20kg na plecy nastepne 15kg plyty chodnikowej + ksiazki i pelna butle gazowa na plecy. Wiem ze zostane zaraz zjechany i widze swoje bledy po 1 wiem ze za wczesnie po 2 wiem ze bez silowni bedzie ciezko no i oczywiscie po 3 nie powinienem sie brac za cykl nie majac wystarczajaco finansow no ale coż juz zrobilem ten blad ale staram sie wyciagnac maximum z moich obecnych mozliwosci. Prosze o komentarz,pozdrawiam.

Dieta jest dopięta, cykl rownież i mysle ze nie trzeba w tym nic zmienić jedynie nurtuje mnie suplementacja i te treningi , niby robie fbw "domowe" z max obciazeniem ale jak wiadomo jest roznia np w pompkach z 20kg obciazeniem a w wyciskaniu 70kg na klate podczas treningu na silowni. Wiem ze SAA nie powinno miec prawa bytu w treningu "domatora" ale coz juz zaczalem wiec bez sensu robic odblok i czekac x czasu az bede mial taka prace ktora pozwoli mi na godne zycie i treningi na silowni 4dni w tyg



Zmieniony przez - Marakash w dniu 2018-10-04 23:43:11

Zmieniony przez - Marakash w dniu 2018-10-04 23:47:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
Panowie mam problem, po odstawieniu jakieś 2 tygodnie minęły i dostałem Gino, dałem 20 tab tamoxu ale mija prawie półtora miesiąca a mnie dalej boli klatka i dostałem guzki pod sutami, da się to jeszcze zbić? Odblok był robiony, jestem lekko przerażony że tak zostanie, lewa stronę bym przeżył jeszcze ale prawa porażka. Nie powiększyły się sutki i nie swedza tylko te guzki bolą i tak flaczala mi klatka..

5dni po ostatnim strzale enana zacząłem bić hcg 5000 na 3 strzały co dwa dni więcej nie miałem skąd ogarnąć +clomid 20 tab sów jeden dziennie, i tamox najpierw 3 potem 2 potem po 1 i po pół aż się skończył 20tab

Mam jeszcze parę strzałów enana i omki czytałem że jednorazowy strzał może coś pomóc ale sam nie wiem co o tym sadzic doradzicie coś?



Zmieniony przez - Marakash w dniu 2018-12-24 19:19:00

Zmieniony przez - Marakash w dniu 2019-01-02 03:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Jakiej ty odpowiedzi oczekujesz kolego? ktoś Ci tu ma dietę układać i suplementację dobierać? czy jakiś trening polecać? właśnie przez te 3 lata które podobno trenujesz sam powinieneś poznać swój organizm zarówno pod kątem treningu, diety i wiedzieć co na Ciebie najlepiej działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94103 Napisanych postów 363941 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667619
Jeżeli celem cyklu jest masa i sylwetka to jednym hantlem nic nie ugrasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W niemczech nie ma silowni? "Szukajcie, a znajdziecie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
za duza dawke dales trzeba bylo polowe z tego brac jak nie do konca masz opanowane podstawy, przemysl tez tego enana czy nie lepiej juz zostac na propie solo, a reszta to coz trudno mogles zaczac od podstawy czyli dograc diete suple i trening w dobrym miejscu bo tak to teraz masz skuche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
W takim razie poszukam w tym hamburgu siłowni najwyżej wybule wiecej na karnety problem jest w tym ze konczymy jedną robote i jedziemy w inna miejscowosc na drugą ale rozumiem ze zaduzo nie zrobie ciezarami z budowy i hantelkiem bo to az smiesznie brzmi, co do suplementacji chodzilo mi bardziej o to czy oprocz dolewania sie gainerem, bialkiem i witaminami dorzucic cos wiecej czy zarzucic suple masowo po cyklu na spadki

No wlasnie skucha wyszla straszna bo mialem odlozony hajs na cykl, dobra prace na miejscu i dobrą kondycje psychiczną bez wiekszych zyciowych problemow a to tez wazne a zdążyłem wjechac na propa i konto wyczyscil mi komornik a szef wydymał na wypłatę przyzwyczajam sie do pecha ehh . Jak ciagnac to dalej zeby sobie nie zrobić krzywdy bo teraz najwiekszy dylemat mam z tym ze mialem 20 strzalow propa balkan a potem mialem dokupic reszte , wbilem 12 wiec zostalo mi 8 , w niedziele zostanie mi 7 czyli na 14dni , teorytycznie w dzien zjazdu do polski bede mial dwa dni na zrobienie strzala z propa ktorego juz fizycznie niemam ale mam enana od kolezki i nie wiem czy go wbic jezeli skonczy sie prop a przyjdzie dzien strzalu i nie zdarze tego propa dokupic, jakie są konsekwencje jezeli zrobilbym 5-7dni przerwy po ostatnim strzale propa , bo wtedy mialbym czas go dokupic a jak ma sie to odbic zle na mnie to wole dobic enana i juz na nim jechac do konca, ewentualnie zeby mi wystarczylo do wyplaty propa musialbym zmniejszyc dawke z 100mg na 50mg ale nie wiem czy tak mozna jezeli zaczalem od wiekszej i wjade na mniejsza

To jest wlasnie brak pelnego przygotowania sie do cyklu a teraz trzesienie dupą co zrobic.. Przyszlym cyklarzą polecam najpierw się upewnic co do sytuacji , odlozyc przynajmniej ze 2k , obkupic sie w towar i sprobowac zyc przed cyklem przynajmniej miesiac tak jak planują to robic na bombie zeby pozniej nie byc w czarnej dupie jak ja


Zmieniony przez - Marakash w dniu 2018-10-05 09:50:16

Zmieniony przez - Marakash w dniu 2018-10-05 09:54:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W HH jest tego duzo, wpisz w mapy google "silownia Hamburg", a znajdziesz. I wcale nie bedzie drozej niz w PL. Moze nawet znajdziesz taka na godziny czy dni i przekalkuluj co lepiej wychodzi jezeli nie bedziesz tam caly miesiac. Twoje przestrogi na nic sie nie zdadza, bo i tak niestety kazdy zrobi po swojemu....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
Siłkę ogarnę, za tydzień przezuce się na lepsze jakosciowo produkty bo bedzie na to hajs to te dwie kwestie powiedzmy ze zalatwione ale nadal mam kilka pytan wymienionych wyzej w poscie. Zj**alem cykl na starcie ale mysle ze jeszcze nic straconego czytajac niektore posty na forum jak ktos robi 5 cykl bez odbloku je co w lape wpadnie a wazy 60kg . chce naprostowac ten cykl dlatego glownie mnie zastanawia czy moge zejsc z 100mg na 50mg na okolo 2 tygodnie ,wtedy po powrocie odpuscil bym enana i dokupil propa tylko chce jak najmniej spustoszyc organizm no i mysle na czym lepiej jechac niby na propie ale kucie dupy e2d jest troche frustrujące a prop bolesny bo mam do wy boru balkan albo malaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To test i to test. Po mojemu smialo mozesz przejsc na enan, zwlaszcza, ze robisz mase. Przez te 5 dni przerwy tez nie umrzesz, a dajac 50mg eod to zrobisz mostek i potem mozesz jechac dalej. Wiec jak w tytule programu dla ksiezy..."diecezja nalezy do Ciebie". Dobrze, ze chcesz to zrobic jak najlepiej, ale za bardzo panikujesz :) Dopracuj tylko diete i trenlngi, bo to jest najwazniejsze. Nie uwzgledniaj gainerow i bialka z puszki, uloz diete z normalnym zarciem, a proch daj wtedy, gdy cos Ci wypadnie i nie dasz rady zjesc normalnego posilku.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wracajac jeszcze do silki to wiekoszosc jest teraz za 14.99€ z umowa, ale w umowie jest punkt o przeprowadzce i wystarczy, ze pracodawca Ci dwa zdania napisze, o zmianie miejsca pracy i problem z glowy.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 970
Aktualnie sytuacja wyglada tak ze mieszkam na zadupiu w hamburgu na obrzezach ale mam plan b , teraz na weekednowy zjazd zrobie egzamin od prawka bo zostalo mi tylko 40min i papier do reki ewentualnie z braku laku skuter lub rower
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 14 tygodniach Testosteron Prologatum 100mg ml

Następny temat

3 cykl sterydowy Młodzież !!

WHEY premium