SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl mix testosteron + metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

70

Wzrost

175

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

Nie zmierzony

Obwód uda

Nie zmierzony

Obwód talii

Nie zmierzon

Staż na siłowni

Ponad rok

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B/2-2,5g W/4-6g T/1-1,5g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Nigdy

Opisz swój plan treningowy

FBW 3x tyg , 2x areoby

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Niski

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik. Nie tyje , nie chudne

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie stwierdzono

PPM (podstawowa przemiana materii)

Szybka , glod co dwie godziny

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nigdy nie mierzone maxy , to nie moj cel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1529
Witam
Przymierzam sie do pierwszego cyklu SAA . Postaram sie ze zrozumieniem rozpisac moja propozycje I prosze o pomoc w dograniu wszystkiego , aby miało to rece i nogi .
Zakupiony towar :
20 ampulek Sustabol 350 od British Dragon
(Testosterone Propionate 50 mg
Testosterone Phenylpropionate50 mg
Testosterone Decanoate 100 mg
Testosterone Enanthate 150 mg)

200 tabs metki 10mg - tez od BD (chcialbym max zjesc 100)

Na odblok mam clomid , nolve , i proviron
Hcg - jak narazie 5000j ( zamierzam podczas cyklu dac W 5 tyg 5x1000j co 3 dni)
Ile HCG Na odblok ?

Reszta to suplementy i oslonki na watrobe zaladek Probiotyki na jelita
( ostropest , eseliv forte, hepatil , lakcid, czosnek, omega3 , zma, cynk, witaminy ,
Kompleks na stawy, palmetto, ashwaghanda, bcaa , bialko , gainer, jakis komplex wit b )
Wydaje mi sie ze najwazniejsze mam , daje sobie jeszcze jakies 2 mies na dopiecie miski I przeanalizowanie wszystkiego.
Okej moja propozycja podania
1-12/14 sustabol ed5/6 (pon,sob,czw itd)
1-4 metka 30mg eod
Co sadzicie ?
Kolejnym waznym punktem bedzie dla mnie PCT . Sa rozne szkoly i zaczyna mi sie juz to mieszac w glowie a zalezy mi to madrze rozpisac . Co? Kiedy ? Ile?
I badania !
Mieszkam w holandii , a tu bedzie problem . Dlatego Badania sa uzaleznione z przylotem do Pl i jednoczesnie urlopem. Wiec musze wiedziec kiedy dokladnie badania zeby wszystko sie zgralo .
Za tydzien beda wszystkie badania przedcyklowe (hormony , watroba , tarczyca , morfologia )
Narazie tyle . Badania dokleje jak tylko zrobie .
Jesli o czyms zapomnialem przypomnijcie
Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1529
Czemu mialbym scimniac w ankiecie ? Rownie dobrze moglem Wpisac staz na silowni kilka lat itp i obylo by sie bez odpowiedzi typu za wczesnie . ale po co ? Nie o to chodzi .
Pisalem temat w autobusie w drodze do pracy Wiec przepraszam za styl ;)



Zmieniony przez - SidNeyL420 w dniu 2019-07-02 14:22:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Trochę grubo jak na pierwszy cykl, sam test by w zupełności starczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Za szybko, trochę za krótki ten Twój staż na siłce...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Stosowanie sterydów przez osoby, Które trenują kilka miesięcy jest zdecydowanie nierozsądne.To samo tyczy się jwspieranie się farmakologią przed osiągnięciem wieku dorosłego i zakończeniem okresu dojrzewania. Jeżeli decydujesz się na stosowanie SAA to musisz mieć za sobą kilka lat przemyślanych treningów, dobrej diety oraz suplementacji . Saa stosujesz wtedy kiedy widzisz, że dobiłeś już do granicy, którą trudno jest przy pomocy konwencjonalnych metod przekroczyć. Niestety prawda jest taka, że jesli ktoś nie potrafi trenować oraz prawidłowo się odżywiać, to sterydy z pewnością nie są dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Wszyscy powyzej maja race, za szybko i za mocno chcesz zaczac. Potrenuj jeszcze towar przeciez moze lezec na swoj czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Odstawić saa w suche/ciemne/chłodne miejsce niech z rok poleży.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1529
okej. Tak , wiem powinienem dojsc do momentu stagnacji Itd. Przyjmijmy ze dam sobie jeszcze czas zeby sie roztrenowac ( nie spieszy mi sie naprawde). Ale chcialbym juz na tym etapie zaczac sie dowiadywac informacji pod siebie i jakie macie propozycje do tych srodkow? To chyba dobrze ?
Najbardziej oczekuje Informacji do pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1529
Ahm . Jeszcze pytanie o te srodki od BD . Uzywal ktos ? Bo malo w necie o nich ( wszystko ladnie opakowane , hologramy itd )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Edukuj się, wyjdzie Ci na lepsze

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1529
W tym celu załozyłem tutaj temat . I mialem nadzieje ze obejdzie sie Bez odpowiedzi typu „ za wczesnie „ „Nie dla Ciebie” Chcem uzyskac pomoc przy Opracowaniu cyklu i pct . Mam 29 lat i juz dojrzalem do tego rzeby w miare rozsadnie podejsc do tego wszystkiego „ tak jeszcze sie wstrzymam” ale chcem poznac wasze opinie jak to powinno wygladac wg was .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Twoj styl pisania wskazuję na 19 lat najwyżej. W trakcie cyklu co 5 tyg hcg 2x2500 co 3 dni, po cyklu badania i zbijanie do norm. Znając życie i tak weźmie więc niech to chociaż zrobi z głową o ile z dieta i treningiem wszystko ok. Przed cyklem badania estradiol prolaktyna lh fsh i testosteron. Tak czy owak odradzam saa puki co


Zmieniony przez - daniel98765 w dniu 2019-07-02 13:41:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arimidex

Następny temat

Skad czerpac wiedze o Sterydach? SAA

WHEY premium