SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - przygotowanie pod zawody

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9283

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20 lat

Waga

75kg

Wzrost

178cm

Obwód ramienia

36,5cm

Obwód klatki

105cm

Obwód uda

58cm

Obwód talii

85cm

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Tłuszcze/Weglowodany/Białka 78/438/263

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Żadnych

Opisz swój plan treningowy

SPLIT 4x w tygodniu

Cel cyklu

Dobra jakościowo masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Oj, teraz na masie także nie liczę nawet ale na rzeżbie bylo 10-12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Doskonały

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka - 110kg Martwy Ciąg - 160kg Przysiad - 130kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tu nie ma za bardzo o czym dyskutowac, kolega jest leszczem i tyle w temacie, oczywiscie kazdy kiedys nim byl ale znal swoje miejsce w szeregu i nie bredzil o zawodach...ludzie troche powagi.
Wiadomo co trzeba robic, budowac mase miesniowa, uparl sie na sterydy ok, niech bierze, tak jak juz napisano testosteron to wszystko czego mu potrzeba 250mg co 4-5dni lub ekwiwalent w postaci krotkiego estra,
Dieta dopieta na ostatni guzik, trening przemyslany i periodyzowany, a nie split colemana z musculardevelopment i o czym tu jeszcze gadac ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Wielu kolesi z wiele gorszą sylwetką na zdjęciach dostawało tu na forum rozpiski, po Tobie widać, że nie śpisz na siłowni, ale trochę zluzuj z EGO, bo ono prawdopodobnie wpieniło kolegów z forum.

Z tym, że dzisiaj kulturyści w kategoriach znają swoje miejsce w szeregu to się nie zgodzę, wystarczy popatrzeć na ludzi-reklamy kulturystyki, takich jak Lazar Agelov, Simon Panda i cała reszta. Krążą po internecie ich zdjęcia z przed 4-5 lat przed sławą i tam wyglądali po kilku latach siłowni przeciętnie albo słabo, a tu nagle 3-4 lata na towarze i pach, młody bóg. Dzisiaj bardziej się liczy to kto jaką ilość towaru zniesie... jeden się pól życia napracuje na sylwetką, inny po 5 latach na soku go dogoni.

Co do cyklu to kolego zacznij od jednego środka na cykl, krótkie estry na początek, sprawdź jak reagujesz na przeciętne dawki i nie spodziewaj się też jakiś spektakularnych przyrostów po takim rozsądnym koksowaniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
justtraning
Wielu kolesi z wiele gorszą sylwetką na zdjęciach dostawało tu na forum rozpiski, po Tobie widać, że nie śpisz na siłowni, ale trochę zluzuj z EGO, bo ono prawdopodobnie wpieniło kolegów z forum.


Jesli tak sie stalo to przepraszam wszystkich, ktorych urazilem, nie bylo to moim celem. Przyznam racje, moze troche mnie ponioslo z tymi zawodami...
Dziekuje rowniez, ze dostrzegles iz nieopierdzielam sie na silce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
jak już zostało napisane PODSTAWY czyli miska dopieta do tego test max test z metką i robisz na tym kilogramy
długośc cyklu??
kwestia dyskusyjna stawiał bym na min 12-14 tyg potem będziesz myślał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Edit. Dobra, nmie wcinam się w temat.

Autorze, bądź sumienny a pewnego dnia staniesz na scenie


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-12-09 19:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
justtraning
Edit. Dobra, nmie wcinam się w temat.

Autorze, bądź sumienny a pewnego dnia staniesz na scenie



Zmieniony przez - justtraning w dniu 2015-12-09 19:41:24


Nie trzeba było edytować tylko czekać na odpowiedź xd

Masz moje słowo, będę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A ja powiem tak - jeśli jesteś na serio zdeterminowany, dysponujesz ogromną ilością kasy na towar, dietę itp. itd. Po prostu jeśli serio o tym myślisz i jesteś gotów ryzykować zdrowie to idź do profesjonalnego trenera typu Słodkiewicz. Chociaż i tak nie kumam jak można myśleć o takim combo jak tren, test, deca, metka nie mając pojęcia nawet o podstawach. No, ale to twoje życie, jednak myślę, że mało kto będzie chciał tu na forum przyłożyć rękę do rozpiski takiego cyklu komuś bez żadnej wiedzy.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-12-09 19:52:02

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Wielki plus za avka Cayek :) U mirin brah? ^^
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Cayek
przyłożyć rękę do rozpiski takiego cyklu komuś bez żadnej wiedzy.





spokojnie spokojnie, jestem jego Aniołem Stróżem

PS. a co do jego startowania od trenu to dostał ode mnie "zj**kę" za takie pomysły, która na marginesie nie podziałała i z czystą premedytacją pozwoliłem mu na napisanie w pierwszym poście tak, jak on to widzi, czyli test+meta+tren+deca/wino, ponieważ wiedziałem, że dostanie drugą, ale już "zj**ę", od postronnych osób za takie nierozsądne, wręcz głupie pomysły (z całym szacunkiem AestethicBeton ) efekt? podziałało. chłopak już nie myśli o trenie. teraz jego myślenie jest -> tren na 3, może 4 cykl.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Chyba ze pierwszy bedzie dwu letni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl SARM

Następny temat

proscar a tesc

WHEY premium