SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - prop - pytania i wątpliwości

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

91

Wzrost

181

Obwód ramienia

44 lewy bic, 42 prawy :)

Obwód klatki

106 (mierzone pod pachami więc nie wiem czy dobrze...)

Obwód uda

63 lewe, 61 prawe :)

Obwód talii

96

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2,4g b (podbije do 3 na cyklu); 3 ww (przyciąłem trochę bo mi obwód w pasie się powiększał); 1,16 t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

dzielony 3x tydzien

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nic mi na ten temat nie wiadomo

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobra

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

100, 130, 110
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Witam

Planuje swój pierwszy cykl z udziałem propa, który będzie trwał 8 tygodni i zamierzam go zacząć tak gdzieś w połowie lutego. Do tego czasu zamierzam zrzucić trochę z talii :)
Poniżej moje pytania/zagadnienia w punktach.

1. Mam dojście do Malaya i Testolica - który z tych dwóch ?

2. Z tego co sobie obliczyłem to potrzebuje 24 ampy po 1 ml na 8 tygodni kuracji. Stężenie 100mg/1 ml.

3. Rozumiem, że mam to brać e2d po 1 ml?

4. Proszę o pomoc z odblokiem.
Sam Clomid wystarczy? Ile tego potrzebuję tak żeby się dobrze odblokować ?
A co z HCG? W tematach podwieszonych widziałem, że również się dodaje do odbloku.

5. Czytałem również, że prop (jak zapewne i inne formy testa) powoduje powiększanie prostaty... Czy nie potrzebuję czegoś brać profilaktycznie w tym kierunku ?

6. Czemu na cyklu powinienem unikać nabiału, a szczególnie kazeiny ? Ser biały, który zawiera kazeine jest częścią mojego śniadania i posiłku przed spaniem (dłuższe uwalnianie).

7. Czy ktoś mógłby mi podać na priv ile u siebie płacicie za Clom i propa ww. producentów? Potrzebuję po prostu rozeznania cenowego :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
1. Malay pewniejszy, sam na nim zaczynałem.

2. 29 lat a matma leży

7dni x 8 tygodni = 56 dni. E2D czyli co drugi dzień, najprościej podzielić sobie wynik przez 2.
Co daje nam? 28 amp.

3. Jak wyżej.

4. HCG niezbędne, łatwiej będzie wejść w odblok. Clom min 21 tab.

5. Nie obawiaj się przy tak krótkim cyklu.

6. Głupota. Możesz śmiało jeść twaróg.

7. Na forum o cenach się nie rozmawia

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Policzyłem 8 tygodni razy 3 strzały na tydzień co dało mi 24 ampułki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
zle policzyles bijesz e2d,czyli pn,sr,pt,nd,wt,czw,sb,i znowu od pn wychodzi 28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
policzyłeś 300 mg week na upartego tak mozesz polecieć pon,środ,piate

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
1. Badania przed, w trakcie, po - jakie ?
2. Ma znaczenie o której będę wykonywał zastrzyk? Planuje z samego rana jak będę wstawał.
3. Proszę o rozpiskę odbloku w dwóch opcjach. Sam Clom oraz druga Clom + HCG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
Altek
1. Badania przed, w trakcie, po - jakie ?
2. Ma znaczenie o której będę wykonywał zastrzyk? Planuje z samego rana jak będę wstawał.
3. Proszę o rozpiskę odbloku w dwóch opcjach. Sam Clom oraz druga Clom + HCG.


przed warto zrobić test,estro,i wartości krwi
zastrzyk nie ma różnicy o której zrobisz

jak z hcg to w 8 tyg 2 iniekcje po 2500 j.m. hcg np poniedziałek i czwartek 3 dni po ost propie clom 3 tyg po 50 mg

bez hcg j.w. dokładnie 3 dni po ost iniekcji wchodzisz na clomid też min te 3 tyg po 50 mg na noc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Kreatyne wrzucam razem z rozpoczęciem PCT czy po PCT ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
odstawisz propa dasz kretke

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Tak jeszcze mi chodzi po głowie...
Czego powinienem się spodziewać na cyklu tzn. jakich efektów ubocznych ? Chodzi mi o to czy np. występuje podwyższone ciśnienie ? Jeśli tak to czy przechodzi z czasem czy trwa przez cały cykl i jak dużo skacze? I jakie ewentualnie inne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Wszedłem na cyklona. Niestety, ale nie znoszę dobrze propa.
Po strzale, około 10-15h po iniekcji po prostu urywa mi nogę bądź poślad. Nie jestem zdatny wtedy do normalnego funkcjonowania. Próbowałem różnych metod... cieńsza igła, wolne wtłaczanie, rozmasowanie mięśnia, podgrzanie flakonu przed nabraniem do strzykawy, mniejsza dawka i na nic to się nie zdaje. Jak bolało tak boli. Obrzęku nie ma, siniaków też nie. Sama iniekcja jest bezbolesna. Do tego dochodzi lekki ból głowy i podwyższona temperatura.
Proszki przeciwbólowe jedynie lekko łagodzą ból tak, że przynajmniej mogę się wdrapać po schodkach.

Macie jakieś inne sposoby co mogę zrobić ? Myślałem, że po trzecim strzale mięsień już się "nauczy" nowego środka i będzie mniej bolało... Niby polecają dolanie ileś tam długiego estru do propa, ale niestety nie wchodzi to w grę z powodu braku większej ilości funduszy na ten cel.
Nie wiem teraz czy bić dalej i liczyć, że zdarzy się jakiś cud ? Czy może przerwać cykl i nie przeżywać takiej męczarni gdy prawdopodobieństwo, że dostałem bloka jest małe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały Cykl

Następny temat

Cykl na marzec. Sugestie ?

WHEY premium