SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - początek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Ja na codzien pracuje w niemczech i nie mam mozliwosci chodzic do lekarza i czekac po 2-3 dni na wizyte wiec wole zapisac sie do prywatnego i zobaczyc co mi powie. Badania tez robie prywatnie. A co do moich spraw jelitowych od jednego lekarza dostalem pare probiotykow i narazie biore. zobaczymy czy cos sie zmieni. Najgorsze w polskiej sluzbie zdrowia jest to, ze za darmo sie czeka a prywatnie placisz po 150zl i wizyta trwa 5 minut bez zadnych konkretow... i tak do skutku az trafi sie na kogos konkretnego :/

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
PROŚBA PANOWIE! Wracam po krótkiej przerwie ze wszystkimi badaniami jakie udało mi się zebrać. Ponieważ wcześniejsze badania nie dały mi spokoju (zbyt wysoka glukoza pomimo 12h bez jedzenia, CRP podniesione itp...) postanowiłem jeszcze raz wykonać wszystkie badania od nowa. Poniżej wrzucam badania i kieruje pytanie do was. Czy z takimi wynikami według waszej obszernej wiedzy mogę powoli zabierać się za planowanie swojego pierwszego cyklu na którym chciałbym dodatkowo się wyciąć a później powoli i sukcesywnie nabijać mase ale bez szaleństw co by sie nie zalać za bardzo? Jaki według was jest najlepszy początek, tzn od jakich estrów zacząć przygodę? Z tego co czytałem i wywnioskowałem najlepsze są krótkie estry które bite częściej utrzymują stały poziom hormonów. Jeśli mam rację to jaki z nich jest najlepszy i jak długi powinien być pierwszy cykl? 14-16? czy może dluzszy?




The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
PROŚBA PANOWIE! Wracam po krótkiej przerwie ze wszystkimi badaniami jakie udało mi się zebrać. Ponieważ wcześniejsze badania nie dały mi spokoju (zbyt wysoka glukoza pomimo 12h bez jedzenia, CRP podniesione itp...) postanowiłem jeszcze raz wykonać wszystkie badania od nowa. Poniżej wrzucam badania i kieruje pytanie do was. Czy z takimi wynikami według waszej obszernej wiedzy mogę powoli zabierać się za planowanie swojego pierwszego cyklu na którym chciałbym dodatkowo się wyciąć a później powoli i sukcesywnie nabijać mase ale bez szaleństw co by sie nie zalać za bardzo? Jaki według was jest najlepszy początek, tzn od jakich estrów zacząć przygodę? Z tego co czytałem i wywnioskowałem najlepsze są krótkie estry które bite częściej utrzymują stały poziom hormonów. Jeśli mam rację to jaki z nich jest najlepszy i jak długi powinien być pierwszy cykl? 14-16? czy może dluzszy?




The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wynik sa eleganckie. Najlepszy wybor dla nowicjusza to enan/cypio. Mniej bicia niz przy propie, bo jakbys chcial miec idealnie to bys musial ed walic Bijesz w stale dni np pn i cz - takie umowne co 3,5 dnia - ale bez spogladania na zegarek i masz stale stezenie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Super! Wielkie dzieki za udzielenie sie w temacie :). Pogrzebałem troche odnośnie cypio i enanu i... niewiele się dowiedziałem . Jedni twierdzą, że bardziej zalewa enan, inni że cypio i że maja po nich sajdy i się źle czują. Rozumiem, że sam będe musiał podjąć decyzję i spróbować na sobie co podpasuje mojemu organizmowi. Poza tym mam jeszcze kilka pytan i wątpliwości które milo by rozwiać przed cyklem :
1. Jakie dawki na początek? 150mg/200mg e3.5d ? lepiej progresować z dawkami w trakcie cyklu sprawdzajac przy okazji jak zareaguje organizm czy może lepiej wejsc na pewien poziom od poczatku i sie go trzymac?
2. Jakie suplementy/leki osłonowe zalecacie w trakcie takiego cyklu dodatkowo. Czytalem, że jedni proponują coś na rozrzedzenie krwi, inni coś na serducho(?). Co jeszcze warto uwzględnić w trakcie cyklu?
3. W co dobrze jest się dodatkowo wyposażyc odnośnie cyklu. Mam na mysli cabaser(?) lub podobnie do niego. Przy okazji jak się "badac". Kiedy będę wiedział, że powinienem zbić prolaktyne? Czy chodzi tu o ginekomastie i zacznie sie swędzenie sutków? Czy może o obniżone libido?

Powiedzmy, że zaplanuję swój pierwszy cykl na 16 tyg e3d 150mg cypio. Rozumiem ze do tego musze wbić 5000ui HCG w 2 strzałach e2d w połowie cyklu czyli w 8 tyg i na końcu cyklu 5000ui HCG w 2 strzałach e2d? Czytałem też gdzies ze ludzie polecaja bicie mniejszych dawek i rozciągniecię HCG w czasie. Która opcja jest lepsza? Dodatkowo czy lepiej te strzały zrobić w ten sam dzień czy zrobić je naprzemiennie? Po dwóch tygodniach od ostatniego strzalu wejsc na PCT z clomidu (3tyg po 50mg) lub tamoxifen (3tyg po 20mg). Po wszystkim badania kontrolne - czy odblok sie udał. Ostatnia sprawa - Jakie laby polecacie?

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Znowu ja. Wracam madrzejszy bo troche bardziej oczytany ale wciaz potrzebuje waszej pomocy. Znalazlem pewien kontakt gdzie moge sie zaopatrzec w 'suplementy' jednak "kolega" doradził mi, zebym zamiast zwyklego cypio wrzucil na pierwszy cykl e3d 250 susty organon. Twierdzi ze to mix dlugich i krotkich estrow co bedzie lepsze bo nie bedzie tak wahlowac poziomem tescia tylko bedzie bardziej stabilny. Do tego zaproponowal mi w tyg 2-6 i 15-19 0,5ml e3d (mozna mieszac z susta i bic na raz) winstrol DNA w formie iniekcyjnej. Do tego standardowo 250ui hcg co 3 dni. Co myslicie o takiej propozycji?

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1898
Poratuje ktos dobra rada?

The Piano Keys Are Black And White But Their Sounds Are Like Thousands Of Colours ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będziesz wbijać co 3,5 dnia to cały czas będzie na maxa nie ma znaczenia jaki teść użyjesz bo stężenie i tak spada z tego co pamiętam między 3 a 4 dniem w enanie cypek chyba 1 dzień różnicy miał względem enanu. Susta zawsze była droższa o 20/30 zł i dile wciskają na siłę tylko po co ci 4 estry i te 2 długie się będą z czasem tylko nakładać na siebie niepotrzebnie stężenie nabijać. Ja bym się kierował cena bo koniec z końców to ten sam związek
Co do wina to twoja decyzja ja nie lubię tego sterydu bo wbija mi cholesterol w ziemię a mam genetycznie predyspozycje do DVT I właśnie od wina mi się zaczęło poza tym fajnie siła na nim idzie i jak jesteś szczoply to dodatkowo będziesz lepiej wyglądać do puki będziesz brał xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tationil(glutation) na trądzik podczas cyklu.

Wiecej