SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 394

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

90

Wzrost

187

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

109

Obwód uda

Obwód talii

78

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 2.5/kg, low fat, high carb

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Pierwszy

Opisz swój plan treningowy

FBW

Cel cyklu

Mięso, poprawa psychiki

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Normalna

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130 Ławka, 160 Przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 12 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 175
Witam, wielkimi krokami zbliża się mój pierwszy cykl w związku z tym porobiłem sobie szereg badań czyli : Badanie ogólne moczu, morfologie krwi z wymazem, biochemie w surowicy, beta-hcg,afp,lh,fsh, estradiol,tsh, testosteron oraz shbg. Wszystko jest w normie aczkolwiek nieco zaniepokojony jestem wynikiem prolaktyny która waha się od 112 [miU/L] o godzinie 12 do 350 o godzinie 6, lekarz mówi że mam się niczym nie przejmować i jestem zdrowy jak koń.
Wybór środka na pierwszy raz padł na Cypionian Testosteronu 250mg e5d do tego zamierzam dorzucić tabletkę provironu 25mg e0d. Długość cyklu o ile będzie się fajnie jechało oscyluje w minimum 15 tygodniach.
Jako iż jestem początkującym gościem trochę boje się wyrzutu estro więc w jakie ilości tamoxifenu oraz nolvy się zaopatrzyć aby spać spokojnie ?
Chciałbym jak najmocniej ograniczyć wypadanie włosów chociaż nie mam żadnych problemów z owłosieniem czy łysieniem, istnieje coś lepszego od finasterydu?
Jak to jest z tym hcg? 500iu co 5 dni?




Zmieniony przez - san_gria w dniu 2021-01-24 18:06:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
W jakim celu ten proviron? Estro i prolaktyne kontroluj raz w miesiącu kup symex na zbicie estro gdy poszybuje za wysoko, tamox narazie trzymaj w apteczce. HCG możesz podawać co 4-5 tyg 2* 2500jm e3d lub np. 500 week. Włosy jak masz tendencje do wypadania to będą mocniej leciały.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 12 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 175
makers1020
W jakim celu ten proviron? .


Słyszałem że pomaga trzymać estro w ryzach oraz zwiększa potencjał testosteronu i nie ulewa wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Proviron nic nie pomoze z estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tamoxifen niech lerzy w szufladzie na czarną godzinę tak samo cabaser moim zdaniem to zawsze powinno być żeby nie latać na mieście w razie jak coś pójdzie nie tak.
Jak chcesz trzymać estrogen w ryzach bez inhibitorów aromatazy to masteron albo primo 1do1 ale to droga zabawa i na 1 raz niepotrzebne.
Makers ci dobrze napisał symex ogarnij albo cokolwiek dil ma z exemestane na kontrolę estro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 12 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 175
lodzianin1
Proviron nic nie pomoze z estro



Czyli wyrzucić i solo test?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proviron niby "uwolni" więcej testosteronu ale to na papierze w praktyce nie warto kasy tracić zwłaszcza że 1 kontakt więc i tak dostaniesz zaj**istego kopa a 250mg teścia to nie tak mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
san_gria
lodzianin1
Proviron nic nie pomoze z estro



Czyli wyrzucić i solo test?


Zostawic sobie np do pct i po pct doskonale sie sprawdza wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 12 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 175
No to panowie chyba wszystko wiem, w apteczce znajdzie się : exemestane, tamoxifen i kilka ampułeczek teścia i postaram się dorwac kabazer. Jeszcze muszę przemyśleć i doczytać to hcg ale 500iu/week brzmi nieźle. Mam nadzieję że ruszy mnie trochę bo przez ten zimowy klimat człowiek nie ma na nic sił. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Na pewno pierwszy cykl to jest zawsze wow zakladajac ze masz wszystko dopiete
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Wiecej