SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - Meta + Prop - relacja!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
daj nam potem znac jak wyszły badania ,jakie zmiany zaszły itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8120
immortal a co myslisz o winstrolu na koniec bylby sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
W moim przypadku odpada. Nie chce testowac wszystkiego na pierwszym cyklu. Poza tym narazie chce masowac, bo mysle zrobic sobie przerwe w zawodach przez nastepny rok. Plan jest taki, zeby narazie masowac, pozniej masowac ubijac, ubijac i ciac :)
Nie zalezy mi narazie na wycince, bo takowa prowadzilem przez 8 mc'y startow w tym roku i mam dosc! Startowalem w wadze do 80kg, a marzy mi sie do 100 i powyzej ;) Tak wiec na to potrzebuje czasu!
Winko mysle dopiero zastosowac w ostatnim cyklu przed zawodami.

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Coś powiadomki mi padły, a temat bardzo ciekawy. Także wpisuję się i mam nadzieję, że będą te powiadomki.

super progress robisz, wytrwałości życzę w dalszych etapach masy !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44386
Gdyby tak każdy podchodził do tego sportu jak kolega z relacji... Fajny cykl, widać dużo włożonej pracy, życze przyrostów pzdr:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
No i wszystko sie popyerdolilo!
Tak ladnie zarlo i zdechlo!!
Ale wszystko po kolei...

Dwa dni po skonczeniu mety zauwazylem odnizenie nastroju, mniejsza ochote na cokolwiek.
Od wtedy bije 1.25ml propa i musze powiedziec, ze libido powedrowalo daleko daleko w gore! Dzien i noc mysle o ruchaniu!
W poniedzialek zrobilem baaaardzo ciezki trening czworoglowych i tu sie zaczelo.
Zaczalem sie kiepsko czuc na dzien po czworoglowych i przyszedl czas na biceps-triceps. Sila dalej na + wiec napyerdalalem ile fabryka dala - lapy puchna jak szalone...
Jak tylko zszedlem z silki wypilem carbo i cos sie gorzej poczulem.
Wrocilem do domu - brzuch wzdety na maxa.
O 18.30 wcisnalem w siebie z ledwoscia ryz ze stekiem i koniec!
Tak mnie zaczelo klkuc w brzuchu ze masakra do tego mulilo bez przerwy.
Polezalem godzine ale nic nie pomoglo.
Wypilem goraca herbate z rumianku i dalej nic.
Brzuch jak balon i przy kazdym najlzejszym dotknieciu takie klucie.
Godzina 20-21 zaczelo mi sie lac z dopy - myslalem, ze bedzie po wszystkim, ale nic mylnego! Zero poprawy.
Polozylem sie spac wczesniej - 22...
Do godz 23 przekrecilem sie moze ze 100 razy, az w koncu wstalem i zaczalem zygac jak kot!
Nie spalem cala noc!
Dzisiaj dalej mnie napierdziela - ledwo wysiedzialem w robocie.
Na wadze 1kg w dol....
Zjadlem polowe z tego co powinienem zjesc z powodu braku apetytu i tego, ze dalej boli brzuch.
Moim zdaniem jest to, jak niektorzy twierdza niemozliwe na soku - PRZETRENOWANIE!
Dzisiaj odpuscilem trening i probuje dojsc do siebie...
Relacje prowadze dalej.


Zmieniony przez - Immmortal w dniu 2011-12-21 18:42:00

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kocia nosówkę i psią sraczkę kolega ma czyli tak zwaną grypę żołądkową3 dni odpoczynku i po bólu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
pikaczu - w zyciu udalo mi sie przetrenowac wczesniej 2 razy i jestem pewien na 99%, ze jest to ten 3-ci raz :)

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
leci górą i dołem,wzdęcia,mi to na przetrenowanie nie wygląda

ale i tak odpocznij 3/4 dni.

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-21 19:01:59

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
To ciesz się, ze to nic bardziej poważnego, bo ja z opisu jak zacząłem czytać myślałem, że na pogotowie pojedziesz
Też myślę, że to nie przetrenowanie zwłaszcza, że jesteś na soku. Myślę, że złapałeś jakiegoś paskudnego wirusa, może w żarciu coś było nie tak. Odpuszczenie diety na kilka dni na pewno pomoże, odpocznie trochę żołądek od dużych ilości żarła i wracaj dalej do rutyny

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl pytanie

Następny temat

co na 1 cykl ?

WHEY premium