SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl- Enan+Prop RELACJA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Masz zaplanowane zawody kulturystyczne ? Może zejdź na ziemie , teraz wszyscy by chcieli zostać mistrzami kulturystyki a potem wychodzi jeden z drugim na scenę i nie wiadomo czy śmiąc się czy płakać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Pozatym tutaj masz już jeden temat
https://www.sfd.pl/Mikrocykl_-t1184125.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 378
Tamten temat mógłbyś zamknąć jezeli mogę prosić. Wynikał on z braku mojej wiedzy. Zrezygnowałem z mikrocyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 378
Siemanko. Przeglądając sfd wpadłem na ten plan Arnolda. Co o nim sądzicie? Chciałbym go wpleść do mojego planu. Co o tym sądzicie?


Przysiady klasyczne ze sztangą 4x10
Wyciskanie sztangi szerokim chwytem 3x10
Podciąganie na drążku 3x max
Wyciskanie sztangi zza głowy 4x10
Uginanie przedramion ze sztangą 3x10
Wstawanie z pozycji leżącej do siadu 3-4x max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
To jest dział doping , takie pytania w dziale trening dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 378
Siema
Cykl miałem rozpocząć od poniedziałku,ale jednak za dużo pracy miałem i badania muszę zrobić w nasteonym tygodniu. Zbadam testo,estrogen,prolaktyne,lh,fsh,alt,ast,morfologia i wpadnie może jeszcze profik lipidowy. Co o tym sądzicie? Wystarczy czy coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
chcesz startowac to tesc to poczatek lada chwila wejdzie tren wstaw swoje fotki jak chcesz relacje zrobic z przemiany. jakies firmy masz ten towar?

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza bomba wyniki badań.

Następny temat

po cyklu ?

WHEY premium