SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1893
Witam wszystkich na forum jest od pewnego czasu i dużo czytam kończę teraz 3 miesięczny trening FBW.Potem zamierzam zrobić 9 dni wolnego i zacząć trening HST.Dodam że już kiedyś czwiczyłem na siłowni jakieś 8mc potem było z 6mc przerwy i teraz ćwiczę już na powarznie.Mam ułożoną dietę którą wspomagam ostrowią zaraz po treningu i przed snem.Chciałem sie poradzić czy wraz z nowymtreningiem HST mogę zacząć swój pierwszy cykl na kreatynie i ewentualnie co polecacie do kreatyny.Pozdrawiam wszystkich.
1 .WIEK: 21
2 .WAGA:64
3 .WZROST:172
4 .WYMIARY:
-Biceps:33
-Klata:94
-Udo:53
-Talia:81
5 .STAZ NA SILOWNI:3mc
6 .CEL SUPLEMENTACJI:masa+siłą
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:WPC ostrowia
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:200 zł
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:
12 . Czy masz dietę? TAK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz zacząc hst razem z kreatyną.

w zasadzie - jesli Twoj jadlospis jest odpowiednio skomponowany - nic wiecej nie potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
mozesz zaczac suplementacje kreatyną razem z rozpoczeciem SD czyli na 9-12dni przed rozpoczeciem treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1893
Dziękuje za odpowiedzi.Mam jeszcze jedno pytanie czytałem gdzieś że kreatyna podnosi ciśnienie czy jest to prawda i czy jeśli mam podwyższone ciśnienie mogę ją stosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jesli masz nadcisnienie albo sklonnosci to musisz kontrolowac regularnie, nawet 3x dziennie

jak widzisz podniesione cisnienie to natychmiast trzeba odstawic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PORADA w suplementacji

Następny temat

coś na trawienie

WHEY premium