SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10172
Trenuje systematycznie od prawie 5 lat z drobnymi przerwami (łącznie ok.5 - 6 miesięcy) niestety od ponad 2 lat nie zrobiłem prawie żadnych postępów, wskutek czego po wielu przemyśleniach zdecydowałem się sięgnąć po sterydy.Moim celem jest zrobienie ok.10 - 12 kg. mięśni jak najlepszej jakości. Dlatego zwracam się z prośbą o porade co i ile wziąść na pierwszy cykl. W zasadzie to już zdecydowałem się na Superanabolon, jednak Waham się w ile i jak go wziąść.Dlatego Poradźcie mi co będzie lepsze:
- Co drugi dzień po 25mg przez ok. 5 tygodni
- Co trzeci dzień po 50 mg przez 4 tygodnie
Ilość - 20 strzałów
Myślałem także nad Decą 6X200mg , jednak wolałbym wziąść ją na 2 cykl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Jezeli profil jst aktualny to za duzo nie starales sie przez te 5 lat
Moze lepiej sprawdz swoja diete i trening oraz zastanow sie nad suplementami....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
ziki anonimie nie pouczaj.. sam zrob profil

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10172
problem w tym, że dietę mam dobrą,tzn. liczę węgle, białko, itp. Z treningiem też dużo kombinuje, jednak mimo to nie moge zrobić żadnych postępów, kreatyna też na mnie już nie działa, natomiast mam wachania formy i łatwo się przetrenowuja.A ostatnio w dodatku pracuje fizycznie na 3 zmiany , to już całkiem jest tragicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
to moze popracuj nad regeneracja ?

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Słuchaj, jeżeli już decydujesz sie na cyklona to bezsensem jest robić cykl 4-6tyg na nandrolonie.. to ci nie da wiele.. jezeli juz tak bardzo chcesz to kup 10strzałów deki i wal po 200mg tygodniowo.. na tym zrobisz dobre 6-8kg.. osobiście jednak wybrałbym testa :]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Lolek nie umiem hyhy
E-Lite czemu wybralbys tescia zamiast deki...co za zmiana pogladow czemu???:>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Chop pracuje fizycznie! Potrzebuje dobrego antykatabola! Deka dobrze nie chroni.. teścik lepiej no i jeszcze fakt, że teść to teść!! Stajesz sie facetem! To jest koks!!!! ;]] Test powinien być bazą każdego cyklu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
"stajesz sie facetem" hrhrh dobre bylo

to ja jeszcze jestem kobieta

ziki: ne pie..rdol, rob profil mieczaku

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10172
Jeśli chodzi o regeneracje to co 3-4 tygodnie robie sobie lżejsze treningi.
A na pierwszy cykl, wolałbym właśnie wziąść jakiś nandrolon, ze względu na małe skutki uboczne,tym bardziej że wystarczy mi na początek jakieś 4-5 kilo dobrej masy,a za jakieś pół roku kolejne 4-5kilo.Ogólnie mój cel to jakieś 83 - 85 kilo na przyzwoitej rzeźbie i nie musze tego mieć od razu :)
Poza tym w jednym z postów Spice pisał że 15 strzałów superki to max. na pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
"to ja jeszcze jestem kobieta"
Pussy hyhy

"ziki: ne pie..rdol, rob profil mieczaku"

Lolek bym zrobil ale dzis profile nie dzialaja ,sam zobacz

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustenon i deca???

Następny temat

DEKA i WINSTOL!! Pierwszy cykl

WHEY premium