SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3628
Witam,

Mam 18 lat, 88kg wagi, ćwiczę regularnie 1,5 roku, trzymam dietę. Z suplementów brałem tylko kreatynę. Dla wzbogacenia diety w białko biorę ok. 30-40g dziennie Ostrowi.

Chcę zapodać teraz coś mocniejszego. Myślę, że w moim przypadku podstawą będzie Deca tylko nie wiem z czym to połączyć?! Myślałem o mecie. Czy to było by dobre polączenie? Napiszcie jeszcze jakie dawki były by bezpieczne i efektywne.

Jeżeli czegoś nie podałem to pytajcie, bo wiem że nieznosicie tu sezonowców. Będę wdzięczny za okazaną pomoc.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
weź to co ja podałem, z odblokiem wynosi jakieś 250
powoli rozkręcaj organizm, a nie od razu coś ***itnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Mały staż na koksy. Proponuję cykl z testosteronu na początek:

Enantat:

1-8 100-250mg e5d (100/200/200/200/200/200/200/100 [mg])

lub

Propionat:

1-6 50-75mg e2d (50/75/75/75/75/50 [mg])

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
jesli chcesz zazucic dece to musisz pamietac ze musisz do tego dozucic testosteron i ciagnac go 2 tygodnie dluzej od deci :) wiec tak by to wygladalo
1-10 deca 200mg C7D
1-12 testosteron(Prolo) 200mg C5D
ewentulanie dozuc se jesce metke i jedz ja przez 6 tygodni 20mg(4tabsy) codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Oxide może jeszcze coś jeszcze dorzucisz? Jeden środek na pierwszy raz w zupełności wystarczy. Deka nie jest idealnym sokiem na 1st-time.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20492
Jak tam twoje wymiary i osiągi??? Wypełnij profil.
Ja bym jeszcze poczekał, a jeśli nie chcesz czekać to moze prop sam lub z metką??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20492
Widze, że nim wyslalo moją odpowiedź koledzy już doradzili. Do autora: z deca to jest tak, że krazy opinia, że jest bezpieczna nie szkodzi itp. sam tak sądziłem kiedyś. ale ma swoje minusy jest droga czesto podrabiana i mocno blokuje wiec sama albo z metka nie jest dobra na 1 raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3628
moje osiągi:
1. Wyciskanie klatka 120kg
2. wyciskanie barki 65kg
3. biceps 55kg

Wymiarów nie znam.
Co do testosteronu: jak sie ma sprawa efektów po tym? Sądzicie że bezpieczniej bedzie zrobić na cykl 1szy to co podał E0r? przychylam sie do jego opinii że na 1szy raz nie bede przesadzał: góra 2 rodz. dopalaczy.

Zależy mi na pomocy użytkowników forum. Mam do większości duży szacunek E0r podziwiam twoją wiedze i to co osiągnełeś [foto w profilu]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3628
Po opiniach które otrzymałem zapytam wprost:
Co byście mi polecili na 1szy cykl?
Będę wdzięczny za pomoc w ułożeniu i rozpisaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Heh dzięki bro! Metka może i byłaby dobra na pierwszy raz, ale skutki uboczne większe, dlatego proponuję testosteron, domyślam się że celem cyklu ma być masa+siła. W innym wypadku proponuję winstrol.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
ja znowu uważam że pierwsze dwa cykle sterydowe powinny być oparte na samej metce w niedużych dawkach , dla sprawdzniu jak na nas dzailają pochodne testosteonu, cykl w razie klopotow można szybko przerwać i stężenie środka we krwi błyskawicznie maleje , ile ludzi tyle opinni

jeśli już testosteron to prolo średni pomysł , z aacji estra, prop

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3628
Moim celem jest oczywiście masa, siła nie jest tak ważna.

* PROPIONAT TESTOSTERONU

Czas aktywnego działania: 2-3 dni
Przeciętne dawki: 50-200mg co 2-3dni
Przeznaczenie: masa, siła, rzeźba - zależnie od przeznaczenia
Działanie: odczuwalne już od 3ciego dnia
Długość dawkowania: 4-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 tygodni
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: silne
Odblokowanie: 4dni po ostatniej injekcji


Propionat jest szybko działającą formą testosteronu. Jego działanie praktycznie rozpoczyna się już po pierwszej injekcji (lepsza pompa, wzrost energii i apetytu). Środek ten ma wszystkie zalety innych testosteronów (czytaj niżej) jednak poprzez fakt krótszego estru powoduje mniejszą retencję wody co sprawia, że przyrosty są lepsze jakościowo (stosunek woda/mięsień jest mniejszy). Pomimo iż silnie aromatyzuje, nie powoduje ginekomastii w takim stopniu jak inne estry testosteronu gdyż nie kumuluje się w organiźmie. Niestety charakterystyka tego środka zmusza do częstych injekcji. Aby utrzymać stałe stężenie środka w krwiobiegu należy wykonywać injekcje co około 2dni. To może być męczące, szczególnie dla nowicjuszy sterydowych. Propionat znakomicie jednak pasuje do każdego cyku - czy to na masę w połączeniu z nandrolonami (np. superanabolonem) i metanabolem, czy na siłę i rzeźbę razem z winstrolem i/lub trenbolonem. Co do skutków ubocznych są one mniej częste i mniej nasilone niż podczas stosowania enanthate bądź cypionate.


* ENANTHAT TESTOSTERONU - PROLONGATUM

Czas aktywnego działania: 5-7 dni
Przeciętne dawki: 200-500mg co piąty dzień
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: solidne przyrosty od 3ciego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 2tyg po ostatniej injekcji


Testosteron enanthate to podstawowy środek używany w cyklach masowych. Daje bardzo duże przyrosty masy i siły, które poza naturalnymi własnościami wiążą się z jego skłonnościami do magazynowania wody w tkance mięśniowej. Skłonność ta wynika z jego silnej aromatyzacji do estrogenu. Enanthate posiada wszystkie właściwości testosteronu, o których można przeczytać niżej. Jako, że forma ta charakteryzuje się tym, iż kumuluje się w organiźmie - skutki uboczne mogą być nasilone wraz ze zwiększaniem dawki. Lek ten powoli osiąga stałe stężenie a jego kumulacje można zauważyć od 3ciego tygodnia jeżeli przyjmowany jest co 5dni bo tak właśnie powinien z racji swego okresu aktywnego półtrwania. Znakomicie działa w połączeniu z wysoce anabolicznymi środkami takimi jak deca durabolin czy metanabol.
[fragment artykułu ALEKSA]

To znalazłem o cyklu proponowanym przez E0ra.
Może ktoś napisać o skutkach ubocznych enanthatu i PROPIONATu?
Kto z was to brał i jakie były wrażenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska

Następny temat

Koksu....koksu....wiecej koksu.......

WHEY premium