SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy (Cykl) Proszę o dobrą radę i pomoc. (Met)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26
Witam mam na imię Mariusz.

1. WIEK: 26
2. WAGA: 75
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 102
-udo: 52
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI 2
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 250
-tłuszcz: 60
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: TYLKO SUPLE
8. TRENING: 4 razy w tyg
9. CEL CYKLU: redukcja była teraz staram się na masę
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 1
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo/mezo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie zauważyłem
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90x5
-martwy ciąg: 90x5
-przysiad: 70x8


A więc tak zacznę od małego opisu. Otóż się strasznie zapuściłem i z 90 kilo udało mi się w mniej więcej 10 miesięcy zejść do 70. I postanowiłem odstawić trochę cardio i wziąć sięza ćwiczenia. 1,5 roku z przerwami na kreatynie,monohydrant, stacki, biało,bcaa. Doszło mi te 4 -5 kilo( pewnie przez inną dietę). Coś tam się zmieniło,ale chciałbym spróbować czegoś mocniejszego.

Posiadam 200 tabletek metanabolu Naposim 10mg i 100 tab Winstrolu Stanover też 10mg. Na razie nie chcę nic mocniejszego czy kłuć się. Posiadam taki zestaw i chciałbym uzyskać pomoc jak najlepiej to rozpisać.

Przejrzałem forum trochę widziałem różne dawki w jednym ze 30 mg może być w drugim że za mało. Nie dowiedziałem się konkretnie z odblokiem.

1 Meta :Więc tak interesuje mnie jaka dawka mg dziennie? Tzn ile tabletek. Jak łykać i jak rozłożyć w ciągu dnia. na nogach jestem od 5 rano. Treningi zaczynam o 17.

2 Meta:Lepiej podzielić te 200 tabletek po 100. Np wziąć te 100 tab zrobić przerwę miesiąc i drugie 100. Czy można od razu? I czy tak będzie lepiej, Chciałbym dodać też stack kreatynowy na koniec.

3; Wino Tak samo z winem ile mg. Jak rozłożyć. 100 tab To chciałbym wziąć po metce.

4. Powiedzmy że przyjmę 200 tab mety. Jeśli odblok potrzebny to czy mogę pojechać jeszcze na winstrolu ? i dopiero odblok czy muszę po meta zrobić przerwę i dopiero wino. ?

5.Odblok: Teraz moje pytanie czy jest potrzebny po metce? Przy 200 tab. Jeśli tak to proszę o opis co i jak dokładnie. Proszę nie skrótami i grypsami, tylko tak żebym zrozumiał. Jestem początkujący z takimi tamatem więc wybaczcie. Czytałem że clomid. Ja posiadam Nolvadex. Czy też może być? Czy raczej clomid. (O ile w ogóle potrzebny odblok...) Ile tab i jak długo i kiedy zacząć ?


Z góry przepraszam o za chaos ale pisałem co mi w głowie siedziało i co chciałbym się dowiedzieć. Piona i dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26
Dobra :) Dzięki za większą i mniejszą pomoc:) Przejadę i zobaczymy co i jak się będę czuł, czy coś przybędzie i takie tam. Odezwę się Piona!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie uważasz że na doping za wcześnie?Jak na razie nic nie widać,żebyś ćwiczył intensywnie. Popraw dietę i treningi i dopiero myśl o saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26
1,5 roku. 4-5 razy w tyg. Mam to co napisałem. Chcę spróbować z tym. Zobaczyć czego można się spodziewać. Choćby siła ruszyła do przodu bardziej. Z osłoną wiem, dlatego nie pytam. Posiadam już to i tak wezmę. Tylko chcę już to zrobić z głową, dlatego proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz 86 w tali 37 w ramieniu i 52 w udzie i uważasz, że wszystko na sucho już osiągnąłeś i muszą teraz iść saa? Co z tego że siła skoczy jak po odstawieniu i tak spadnie, a w pasie będzie więcej niż teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Trochę nie mądrze , chcesz zaczynać przygodę z saa zaczynając od metanabolu, to wbrew pozorom bardzo silny i toksyczny steryd , trzeba przyznać też niezmiermie efektywny, lepszym wyjściem byłby estr testosteronu, ze względu na zdrowie, oraz stabilność przyrostów.
Jak już podjąłeś decyzję, ostateczną to poleć metanabol 20-30mg w dawkach podzielonych przez 6-8 tygodni Dobę po metanabolu zaczynasz odblok clomid przez 7-10 dni po 1tabletce przed snem, mono kreta w ostatnim tyg metanabolu przez 8-10 tyg daj.

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html

Tu masz temat na temat osłonek na oralach , warto przeczytać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A w mojej opinii jeśli ktoś mówi o monohydrancie kreatyny to nie nadaje się zupełnie do SAA.
Jak z dietą? Umiesz trzymać michę czysto czy jesz na oko bo nie ma jak ważyć?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Też jestem tego zdania Rafał , tym bardziej wyniki siłowe nie powalają ,wiedza jest też bardzo mała autora, łagodnie pisząc tylko co zrobisz jak , autor pisze i tak jak ma to weżnie, to lepiej z mojego punktu widzenia rozpisać mu w miarę łagodny cykl niż jakieś osiedlowy pseudo-znawca , rozpisze autorowi np metę z winem przez 5 tygodni bez odbloku , mniejsze zło. Autorowi przydała by się przede wszystkim lektura zmiana nawyków żywieniowych , oraz treningu , suple podobnie jak sterydy to tylko dodatek, z tym że sterydy mają moc ale negatywny wpływ na zdrowie szczególnie 17alfa, a suple nie wyrządzą wiele krzywdy, ale na dobrą sprawę kreatyna i białko i lepsze termogeniki, bcaa , działają.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26
Dzięki wnc1964. Prosilbym właśnie o taką rozpiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No to juz dostales i przyloz sie do jedzenia bo marnie jest,doloz wegli i tluszczy i to sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1044 Napisanych postów 11406 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138063
rkarpinski
A w mojej opinii jeśli ktoś mówi o monohydrancie kreatyny to nie nadaje się zupełnie do SAA.
Jak z dietą? Umiesz trzymać michę czysto czy jesz na oko bo nie ma jak ważyć?



co do mono ...to przypomnialo mi sie ..ostatnio typek zaczal chodzic .na silke tzn okolo roku juz bedzie...kupil mono i jego rozbrajacy tekst...mam 500 gram kreatyny..musze kupic wieksza kurtke zeby matka nie widziala jak urosne ze cos biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie teksty nie tylko u Ciebie słychać na siłowni nie martw się.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze po redukci deca+prol czy propinicum+turanabol

Następny temat

Redukcja, estro, exe

Wiecej