SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Witam,
Potrzebuje pomocy w pierwszym cyklu mety: Alphabol 100tab. Przeczytalem duzo wpisów ale nadal mam pytania.

Chodzi mi o dawkowanie, Myśle o dawce 15mg gdyz nie chce aby mnie sponiewieralo za pierwszym razem i chce zobaczyc jak moj organizm reaguje na ta dawke. Skoro jedna tabletka to 10mg to mam problem z podziałem.

1)Jak to najlepiej dzielic porcje aby uzyskac 15mg? 1,5 tabeltki na dzien w trzech dawkach? czy lepiej zwiekszyc ilosci do 20mg?
2) jakich godzinach najlepiej brac i w jakich ilosciach w danych tygodniach: 2-3-4-4-4-3?


1. WIEK:31
2. WAGA: 68,5
3. WZROST:175
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA: dieta jest "Po treningu"
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: obecnie 3x w tygodniu (w czasie cyklu 5x)
9. CEL CYKLU:masa 4kg i siła
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Chudniecia
13. STAN ZDROWIA: BDB

Z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Dja dawke 20 mg ed. Tab po posilku podziel je. (Nie razem)do tego naturalnie oslonki essentiale. I dieta bo wszystko spadnie po cyklu. Ja jeszcze po cyklu bym dal 5-7 tab clomidu bo mpze zblokowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
20mg podzielone na 4 po posilkach:
0,5 tab: sniadanie
0,5tab: obiad
0,5 tab: posilek przedtrening
0,5tab: kolacja

"Osłona odzielnie" - czyli kiedy? (kazdorazowo gdy biore mete?)

Czy przez cale 6tyg najlepiej brac w takich proporcjach, czyli 4x0,5tab?



Zmieniony przez - RicziR w dniu 2015-04-13 14:40:40

Zmieniony przez - RicziR w dniu 2015-04-13 14:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Boerz dwa razypo jednej tab.po co dzielic. Oslonki od razu po wzieciu mety. Np 1 tab mety 1-2tab essentiale.stala dawka bez piramidy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
jak chcesz zobaczyc jak dzialaja na cb saa , to bylo wbic propa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Na pierwszy cykl i metka styknie.wazne tylko zeby diete trzymac i cwiczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po Teściu

Następny temat

Prosze o Pomoc !!!

WHEY premium