SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze suple, mały budżet, duże efekty %)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
Przymierzam się do zakupu pierwszych supli. Trenuję jakieś 3 lata (szczerze mówiąc, trudno mi określić dokładny okres). Efekty nie są najgorsze, jednak ani razu nie brałem żadnych odżywek. To, co wypracowałem zawdzięczam ciężkiej pracy i dobrej diecie

Na chwilę obecną chcę przybrać trochę masy - jednak głównym priorytetem nie jest "bycie wielkim", ale to, aby za bardzo się nie otłuścić i nie napuchnąć. Mam skłonności do nabierania tłuszczu, a co gorsza - do nabierania wody, przez co staję się opuchnięty (głównie na twarzy, co w efekcie wygląda tragicznie). Jak temu zapobiec? Budżet mam mocno ograniczony (ok. 100 zł), więc zastanawiałem się nad Creatine Mega Caps 300 kaps + Tauryną 200 kaps. Dieta ok. 300 kcal ponad zapotrzebowanie, do tego aeroby albo po każdym treningu (3x w tyg.) albo 2x w tyg w dni nietreningowe.

Co o tym myślicie ciocie & wujkowie?

Impossible is nothing.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
a jakos idzie powoli.
ciezkie zycie swini.
ua upadek- ekipy nie ma wiec po***** pisac o jakis ******lach typu okres czy zlamany paznokiec,

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
jak nabierasz strasznie wody to mono chyban ie bedzie najlepszym rozwiazaniem wiec moze tcm olimpa

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Na mono jeszcze wiecej złapiesz wody, wiec nie polecam. Predzej jabłczan

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
dzięki za odp.

w takim razie co może być dobre? ten jabłczan tcm mega caps + tauryna do tego?

jak unikać nabierania tej wody?

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469
Chcesz brac kreatyne i robic aeroby? Troche sie to mija z celem. Jak nei mono- to weź sobie cellPumpa. Do tej kreatyny mozesz dożucic jakieś węgle, jak nie masz w diecie, to jakieś carbo sobie kup, a jak cię już nie stac na to to ew. maltodekstrynę na allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1907
albo krealkalyn...

"Keep your friends close, but your enemies closer"

Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
i teraz mam mętlik w głowie

nigdy nie interesowalem sie suplami, nie znam sie na nazwach - wiem jedynie, co to hmb i carbo, a poza tym reszta to dla mnie czarna magia...

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469
CellPump=> Cell(komórka), Pump(pompowac). Jak sama nazwa wskazuje, cellPump pompuje ci bezpośrednio komórki mięśniowe nie zatrzymując wody, jak to jest w przypadku mono- gdzie musiałbyś pic dużo wody. A krealkalyn => https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tresc&search=krealkalyn
Maltodekstryna to najzwyklejsze węgle. Jak nie masz kasy na Carbo (99% to maltodekstryna), to kup sobie właśnie malto. Nie jest ona smaczna i nie jest podana w wygodnym opakowaniu ale otrzymujesz to za co płacisz. Tania i dobre efekty. Ja łącze ją z białkiem i nie narzekam. Malto- kupisz na Allegro, poczytaj też na SFD

Zmieniony przez - Szczep w dniu 2006-10-21 13:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz 2 małe cell pumpy, do tego dobra dieta, dobry trening i będzie fantastico
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Sczep-
Wiesz chociaż o czym mówisz?
Uzasadnij proszę czemu na mono nie powinno się robić aero, oraz w jaki sposób
CP pompuje bezpośrednio komórki mięśniowe, nie ciągnąc wogóle wody.

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-10-21 13:55:26

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
http://www.allegro.pl/item135963401_cell_pump_450g_biogenix_mega_szybka_dostawa_tanio_.html

to będzie dobre? w opisie jest podane, że jeśli zależy mi na ekstremalnej masie i sile, to jest to produkt dla mnie - mi, jak wspomnialem, nie zalezy na ekstremalnej masie, tylko na tym, zeby sie nie zalać i nie zatrzymać nadmiernie wody... mimo wszystko, to będzie ok? 450g starczy?

a ostrówka do tego zaszkodzi? może tylko na tym pojechać?
http://www.allegro.pl/item134776768__ostrowia_wpc_80_300g_totalny_hit_ceny.html 

Impossible is nothing.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac ?

Następny temat

Wchodzcie i pomagajcie :D

WHEY premium