SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze spotkanie z pre i od razu gigant

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Mam zamiar zakupić pre dodam, że nigdy jeszcze nie miałem styczności z tym suplementem. Zastanawiam się nad dwoma wariantami Stimul8 albo Assault chodź bardziej na korzyść tego 1. Wziąłbym 1/4 porcji. Myślicie, że mogę tak zrobić czy ryzykuje ze zejde
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Przystosuje sie, atakujesz go skladnikami ktorych do tej pory nie widzial, mimo ze pół porcji to sama obecnosc juz receptory powoli bedzie zapychac. Ale twoja wola twoj wybór. Juz kupiłeś , używasz to używaj.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-05-16 17:13:28

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Po co odrazu pchać się w najwyższą półkę jak nie miałeś styczności z pre?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Daruj sobie.
Bierz coś pośredniego i tak będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
W takim razie co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Gdybym juz zażyl 1/4 porcji tego stimula to jest ryzyko, że coś mi się stanie? , bo akurat będę miał możliwość spróbować jeszcze dzisiaj, kwestia napisania do jednej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
Nic się nie stanie, ale jak nie miałeś wcześniej styczności z żadnymi przedtreningowkami to lepiej od czegoś lzejszego zacząć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
niezły masz rozstrzał .... stimul vs assault
dwa suple z zupelnie innych parafii

tak jak koledzy pisali, nie pchaj sie odrazu w ćpalnie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Simula odpusc na poczatku (Na mnie nawet nie dziala jedna miarka), ale jednak opnie sa takie ze kopie wiec nie warto na start. sprecyzuj moze na czym ci konkretnie zalezy (Pompa,energia,Pobudzenie??) wtedy bedzie mozna coś polecic ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Stimula już chyba było ze dwie wersje, jak zwykle bywa z tego typu preparatami te pierwsze kopią.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak słabo musi być z motywacją i podejściem do treningu, że chcesz się łapać za ostre drugi?
Łykacie to i potem nap*****lacie na siłce jak dzikie konie targając śmiertelnie ciężkie klamoty?
Nie sądzę... Widzę to dzień w dzień od lat. Kawa i beta alanina w zupełności stykną! I dobra nuta na słuchawkach! Nie jakieś radio eska, tylko ogień!
Spróbuj tak miesiąc a jeszcze dasz mi soga


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-05-06 14:57:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Spróbowałem tego stimula i jestem zadowolony :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple przy porannych treningach

Następny temat

Co po cyklu?

WHEY premium