SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze pompki na poręczach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam chciałbym się dowiedzieć czy dobrze wykonuje pompki na poręczach. Parę miesięcy temu nie byłem wstanie zrobić nawet jednej a teraz spokojnie mogę włączyć je w trening swój.
Tylko nie wiem czy technicznie dobrze.

class="link" target="_blank">

Podczas ćwiczenia środek klatki boli jakby strasznie napinały się tamte mięśnie.
Jak widać ciało prosto jest. a łokcie staram się blisko ciała ale to ciężko bo poręcze są trochę oddalone i wychodzi takie naturalne ułożenie ramion
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Pompki sa w "2 wersjach" - na klatke i na tricepsy. Zalezy na czym Ci bardziej zalezy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Na tricepsy . Wiem tyle że jak się pochyli to klatka a jak prosto w sensie prostopadle z ziemią to triceps. Głównie mi chodzi o rozstaw rąk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wygląda ok. Łokcie prowadź przy ciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
W sęsie jak przy ciele ? Tak jak przy wyciskaniu leżąc z uchwytem wąskim że łokcie mają obcierać-dotykać ciała ? Przy pompkach na poręczy to trochę niewykonalne chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5393
staraj się jak najbliżej możesz. I tak przy pompkach pracuje klatka i triceps. Im bliżej ciała masz łokcie tym bardziej pracuje tric, a im dalej klatka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pomki OK, tylko napnij mięśnie brzucha i ustabilizuj tułów, ponieważ się bujasz.
Ciałko ma być jednym, zwartym blokiem.Nogi możesz spleść z tyłu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Okey dzięki. Wezmę pod uwagę wasze porady przy kolejnym treningu push.
To teraz trzeba się nauczyć podciągania na drążku :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kupno całego zestawu (ławka + gryf i obciążenia)

Następny temat

HST - 1 podejście.

WHEY premium