SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki na siłowni - plan treningowy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
znudził Ci się czy jest inny powód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1074
Po prostu czuję, że przestaje na mnie działać. Nie czuję czegoś takiego jak z początku - nie wiem jak to opisać. Np. Barki, mam wrażenie gdyby po tym jednym ćwiczeniu i 2 seriach to była dopiero rozgrzewka - a tu już trzeba kończyć i przejść do klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
To zmień, już wcześniej pisałem że możesz zmienić więc w czym problem? Nie możesz się zdecydować na jaki czy co?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
lBartekl
Po prostu czuję, że przestaje na mnie działać. Nie czuję czegoś takiego jak z początku - nie wiem jak to opisać. Np. Barki, mam wrażenie gdyby po tym jednym ćwiczeniu i 2 seriach to była dopiero rozgrzewka - a tu już trzeba kończyć i przejść do klatki.


To spróbouj sobie można popularnego splita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie , czasem trzeba zmienić nawet dla zwykłego urozmaicenia i mieć przyjemność z ćwiczeń
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1074
Cześć :) Długo mnie tutaj nie było, jestem już 3 miesiące na splicie i do końca tygodnia jeszcze chciałbym go pociągnąć i powoli zacząć myśleć o zmianie planu.

Zastanawiam się nad P&P (push&pull) - doradzicie mi coś w tej kwestii? ;) Czy może innym planem startować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Może być push pull możesz również zrobić klasyczne FBW
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1074
Znaczy FBW już przerobiłem na początku, teraz split - czyli znów mogę wrócić do FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
śmiało możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak kolega wyżej , śmiało możesz ponownie na FBW
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Nakierować młodego adepta by trening stał się przyjemnością

Wiecej