SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze białko dla kobietki :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Witam wszystkich!
Od dawna podobają mi się wyraźne mięsnie u kobiet, swoje staram się z całych sił wypracować, teraz dietka redukcyjna, areoby/interwaly. Chcę sobie trochę pomóc białkiem.
Jakie najlepiej wybrać?

Nie specjalnie znam się na czym polega WPC, wieloskładnikowe itp. Więc jeżeli będzie trzeba odpowiedzieć na dodatkowe pytania, aby wybrać odpowiednie białko dla mnie, to proszę pytać.
Bardzo mi zależy - pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Najtańsze białka to koszt 50 zł/kg - tyle zapłacisz za SFD, Ostrovita, no ale warto wydać parę zł więcej i mieć dobrą rozpuszczalność i nie chemiczny posmak, ja kupuję z Treca na największym polskim portalu aukcyjnym i wychodzi po 65zł/kg a różnica między najtańszymi - niebo a ziemia.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
Jaki budżet?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Nie jest ograniczony, dobrze żeby białko wystarczyło "na dłużej", co bym nie musiała kupować co 10 dni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
https://sklep.sfd.pl/Trec_Whey_100-opis600.html 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
A tak z ciekawości czym się różnią koncentraty WPC a wieloskładnikowe białka ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
charllyze
A tak z ciekawości czym się różnią koncentraty WPC a wieloskładnikowe białka ? :)


"Odżywki wieloskładnikowe zawierają w swym składzie wiele frakcji białek, pochodzących z wielu źródeł"

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
WPC - białko dość szybko wchłanialne, najlepsze po treningowo troszkę mniej czyste od izolatu. Natomiast wieloskładnikowe to mix wolno, średnio, i szybko wchłanialnych frakcji białek.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
chcesz sobie pomóc bialkiem ale co to ma miec na celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Zwiększenie masy mięsniowej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
odzywka bialkowa uzupelnisz ewentualne braki, masy nie robi sie na odzywkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FA Xtreme Mass Effect - kilka pytań dawkowanie itd

Następny temat

odżywka dla sprintera 100m

WHEY premium