SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza w życiu dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
Witam,
Jest to moja pierwsza dieta i czuje ze będzie parę poprawek. Według Vitalmax powinninem spożywać 2828kcal 146 białko 94,4 tłuszcze 347 węglowodanów.

Śniadanie

100g Płatków kukurydziane
150g Mleka
100g banan

2 śniadanie
Olimp Gain Bolic

Obiad
100g kasza
co do tego tutaj problem :P

przed treningiem
ryż 100g
150g kurczaka

po treningu
banan 100g

kolacja
200g twaróg + oliwa
50g chleba

Zmieniony przez - kranquo w dniu 2009-12-19 17:33:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
100g Płatków kukurydziane
150g Mleka
100g banan
TRAGEDIA
2 śniadanie
Olimp Gain Bolic
TRAGEDIA
Obiad
100g kasza
co do tego tutaj problem :P
TRAGEDIA
przed treningiem
ryż 100g
150g kurczaka
JAKI RYZ ?
po treningu

banan 100g

kolacja
200g twaróg + oliwa
50g chleba
CHLEB WYWAL

POCZYTAJ PODSTAWY ODŻYWIANIA BO JAK NA RAZIE TO NIE WIESZ W OGÓLE CO TO JEST DOBRE ŻARCIE... POZDRAWIAM

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
trochę poczytałem i wydaje mi się ze teraz powinno być lepiej ;p

śniadanie
100g platki owsiane
250ml mleka
20g rodzynki
2jajka
Herbata

2posilek
150g chleb zytni razowy
100g poledwicy sopockiej
50g pomidora

Obiad
100g kaszy
50g piersi kurczaka
30g orzechów


po trenigu
Olimp Gain Bolic

Kolacja
150g Ser twarogowy chudy + oliwa
150g banana
Herbata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
śniadanie
100g platki owsiane
250ml mleka
20g rodzynki
2jajka
Herbata
GDZIE ZDROWE TŁUSZCZE ? HERBATY WYWAL Z KAŻDEGO POSIŁKU PIJ PÓŁ GODZINY PRZED I PO POSIŁKU
2posilek
150g chleb zytni razowy
100g poledwicy sopockiej
50g pomidora
TŁUSZCZ BRAK ZNÓW
Obiad
100g kaszy
50g piersi kurczaka
30g orzechów
TE ORZECHY LEPIEJ COFNIJ DO WCZEŚNIEJSZYCH POSIŁKÓW BO SIĘ TAM LEPIEJ PRZYDADZĄ

po trenigu
Olimp Gain Bolic
JA NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM ODŻYWEK... Z TEGO WZGLĘDU ŻE PO CO PCHAĆ PROCHY ORGANIZMOWI... NIE DAJESZ RADY WYCIĄGNĄC SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH Z POŻYWIENIA BY PCHAĆ TE PROCHY ? JAK DLA MNIE TAKIE ODŻYWKI SĄ DLA GIGANTÓW KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY Z DOSTARCZENIEM TEGO CO POTRZEBA W DUŻYCH ILOŚCIACH... NA POCZĄTKU RADZIŁBYM DOBRZE JEŚĆ BO TO LEPSZE I TRWALSZE EFEKTY PRZYNIESIE A JAK KIEDYŚ JUŻ STANIE TO SOBIE DORZUCISZ TE PROCHY ALE PAMIĘTAJ ŻE ONE NIGDY PORZĄDNEGO JEDZENIA NIE ZASTĄPIĄ...
Kolacja
150g Ser twarogowy chudy + oliwa
150g banana
Herbata

BANAN ? ŻARTY JAKIEŚ ? WIESZ JAKIE ON MA IG ? WEŹ GO PO TRENINGU ZAMIAST TYCH PROCHÓW... I NIE MUSISZ TU CHUDEGO SERA DAWAĆ GDYŻ TEN POSIŁEK MOŻE ZAWIERAĆ TŁUSZCZE...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
śniadanie
100g platki owsiane
250ml mleka
20g rodzynki
2jajka
Herbata
postaraj się zrezygnować z mleka, jako źródło zdrowych tłuszczy dodaj trochę(bez szaleństw z ilością, bo masz tez tłuszcze z jajek) orzechów włoskich i siemia lnianego - urozmaici to też smak owsianki. 2 jajka to trochę mało, proponowałbym 2 jajka całe(najlepiej na miękko!) i z 4-5 białek jaj co da(w zależności od wielkości jajek) ok.30g białka. Dodaj warzywa lub jeśli w ciągu dnia jesz owoce to lepiej daj je do śniadania

2posilek
150g chleb zytni razowy
100g poledwicy sopockiej
50g pomidora
takich szynek na chleb w plastrach nie traktuj jako źródła białka bo to lipa straszna, olej tą polędwice i daj normalne mięso/rybe i trochę więcej niż 100g. Chleb żytni sklepowy to przeważnie lipa - chyba że kupujesz w sklepie ze zdrową żywnością. Domyślam się że to posiłek w szkole więc fajnym wyjściem bedą naleśniki - jajka + twarog + mąka żytnia razowa typ2000(kupisz w sklepach ze zdrową żywością cena od 3-10zł)+ słodzik + aromat do ciasta i robisz naleśniki, ładujesz w sreberko/papier śniad. i jesz jak bułki na przerwie - ludzie głupio się nie gapią i a Ty trzymasz diete

Obiad
100g kaszy
50g piersi kurczaka
30g orzechów
niby spoko ale zaszalałeś z ilością kurczaka na tyle to szkoda wody do gotowania daj tej piersi ze 120-150g, tym bardziej że jest to posiłek przed trenignowy. I dodaj warzyw!

po trenigu
Olimp Gain Bolic
wywal go, lepszy już będzie rozgotowany biały ryż. Poza tym nie masz posiłku po treningowego - najważniejszego w tym sporcie! nawet jak zostaniesz przy tym swoim gainerze lub bedzie jadł od razu po siłce biały ryż to z 45min później koniecznie złożone ww i dobre źródło białka - chude mięso/ryba/ew.WPC

Kolacja
150g Ser twarogowy chudy + oliwa
150g banana
Herbata
wywal banana! fruktoza na noc to perfidny samobój! Twaróg + oliwa + warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
przede wszystkim dzięki panowie za pomoc Sogi poleciały.
Banana wpisałem blednie miał być przy Gainerze, co do Gainera dałem go z racji małej ilości czasu pomiędzy treningiem a następnym zajęciem wiec wolałem to niż miałbym z racji pospiechu tracić jeden z posiłków. No właśnie z kurakiem to czułem ze zaszalałem Nani jakbyś mógł zapodać przepis do tego naleśnika to byłbym bardzo wdzięczny. A i co do tego Gainera myślałem czy nie zastąpić tego jakimś Carbo + WPC
Zmieniony przez - kranquo w dniu 2009-12-21 16:55:03

Zmieniony przez - kranquo w dniu 2009-12-21 17:05:43

Zmieniony przez - kranquo w dniu 2009-12-21 17:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
przepis prosty - wbijasz jajka lub/i białka jaj, dodajesz jeśli chcesz twaróg(ale nie jest konieczny) miksujesz to blenderem(widelcem też sie da ale długo się robi) dodajesz słodzik, cynamon i odrobinę aromatu do ciasta. Mieszasz dalej i dodajesz mąka razowa żytnią typ2000 i mieszasz. Konsystencja ma być taka jak budyń powiedzmy, im rzadsza tym większe prawdopodobieństwo że naleśnik się rozwali przy obracaniu. Wylewasz na teflon(ja mam taki że nawet bez tłuszczu naleśnik mi się nie przykleja) i na małym ogniu smażysz pod nakryciem. Potem obracasz i gotowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
myślałem czy alternatywa dla naleśników mogły by być gofry których przepis jest na sfd ?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak mogły by być z tego co pamietam naleśniki też są w dziale kuchnia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy w odchudzaniu

Następny temat

Przygotowanie do diety (odżywiania)

WHEY premium