SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcyjna po 50:50... dukanie...mm... i innych eksperymentach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25498

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Płeć

kobieta

Waga

84

Wzrost

176

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca przed komputerem, gotowanie, wstaje o 10, kończę dzień o 2 w nocy, pracuję w domu, gotuję sama

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

jazda na rowerze 1h dziennie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

ponad 10 lat temu Kwaśniewski, 4 lata temu MM przez rok (wyrobienie dobrych nawyków), 11.11-04.12 dukan (-12 kg), cały maj '12 dieta 50:50 (+1 kg).

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

stawy kolanowe i biodra od zawsze szwankują przy wysiłku co zwykle kończyło się zaprzestaniem ćwiczeń. Wg lekarzy wszystko gra :/

Stosowana lub planowana suplementacja

nie stosuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Gosia czy Ty masz prund w tyłku
energią to chyba z pół forum mogłabyś obdzielić

powodzenia, będę zaglądać

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
mika, mam energię zmagazynowaną w postaci fatu bierz ile chcesz, nawet możemy przetaczać bezpośrednio bo mam krew uniwersalną


Stosuję ostatnio motto zaczytane u Ladies, że "nie ma wyników z op*****lania się". Ja tu o efekty walczę a nie o psiapsióły, więc jak już zapierdylać to tak żeby poczuć

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
DNT - wczoraj odrabiałam trening ze środy, więc jutro odrobię trening z dziś i będzie idealnie

Jak to ostatnio bywa, przewalam tłuszcz kosztem węgli (chętnie bym jeszcze węgle ścięła na rzecz tłuszczu bo mam napady później i się muszę ostro opanowywać żeby masła nie wyjadać z lodówki ) Wiem, że odchodzę od wytycznych, pewnie się to odbije na wynikach... w pn mierzenie, więc zobaczymy. Czuję się zdecydowanie lepiej i zdecydowanie silniejsza jedząc tłusto niż jedząc węgle, ale nie wiem jak się to w konwencję Ladies wpisuje tak do końca bo to moja samowola. Proporcje spożycia BTW nie wpisują się chyba w nic zdrowego obecnie, stąd moje pytanie:

CZY JA MOGĘ IŚĆ W LC CZY LEPIEJ SIĘ ZAPRZEĆ I ZA WSZELKĄ CENĘ TRZYMAĆ ZBILANSOWANEJ?

No to czekam na przyzwolenie albo bat




Zmieniony przez - DuzaGocha w dniu 2012-07-13 10:42:56

Zmieniony przez - DuzaGocha w dniu 2012-07-13 12:44:14

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przeciez jestes na LC
gdzie masz pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Obliques, tabelka jest w poniedziałki. Tu ostatnia tabelka z poniedziałku



Dziś jestem w 3dniu @ i wymiary poszły w dół:
biust -3
pod biustem -1
oponka -4
łydka -1
reszta bez zmian, wagi nie sprawdzałam bo już nie poranek.


Jak rozumiem, na LC trzymam ww w granicach 100 gram/dzień (to i tak dość ciężkie dla mnie do wciśnięcia, ale dam radę jak trzeba )i ładuję je do posiłków około treningowych najlepiej, a jak już ustalimy moje zapotrzebowanie kaloryczne na jakimś poziomie i zacznę redukcję to węgle tnę do 70 gram?
Czyli wychodzi około 125/100/XX B/W/T gdzie tłuszcz w zależności od ustalonej kaloryczności trzymam ??

A co z DT/DNT? dodaję jak teraz te extra 25ww z owoców po treningu czy po prostu, bez kombinacji mam się zmieścić w dziennym limicie 100 ww??



Zmieniony przez - DuzaGocha w dniu 2012-07-13 17:36:13

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Dieta na dziś - DT 1800kcal.



Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Niezle leci... Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
DuzaGocha

Stosuję ostatnio motto zaczytane u Ladies, że "nie ma wyników z op*****lania się".


Chyba sobie zgapie

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Bunia - co to będzie na redukcji już się nie mogę doczekać dobicia to jakiejś 'mojej kaloryczności' i spadków, które nastąpią później

Dotka - częstuj się i niech ci wyjdzie na zdrowie

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Małe sukcesy Dużej Gochy

Pierwszy donos: postanowiłam zrobić krok w kierunku podnoszenia wolnych ciężarów. Wywaliłam więc piłkę z przysiadu i zamieniłam ją na próg pod piętami. Znowu męczy bardzo, tak jak męczyły pierwsze przysiady z piłką

Drugi donos: kolana mi się prostują! Jestem w stanie stanąć prosto ze złączonymi kostkami co miesiąc temu było nie do pomyślenia



...niestety burpee's z koślawą pompką damską jedynie



Zmieniony przez - DuzaGocha w dniu 2012-07-14 14:54:33

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

skorygowanie planu diety i treningu

Wiecej