SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza przygoda z Winstrolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
pitbull82
zniechęcacie chłopaka...jest dorosły chce brac wino solo to niech bierze. ja bym wybrał mete, ture, propa a jak wino to z deca, npp lub tesciem ale to tylko moja skromna sugestia. tak na marginesie od wielu osób słyszałem że PP to słaba firma.

To ty sobie bierz nandrolon solo z winstrolem bez testosteronu a innym nie polecaj takich kombinacji skoro nie masz o tym zielonego pojęcia i nie wiesz czym to grozi.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
neevsky
pitbull82
zniechęcacie chłopaka...jest dorosły chce brac wino solo to niech bierze. ja bym wybrał mete, ture, propa a jak wino to z deca, npp lub tesciem ale to tylko moja skromna sugestia. tak na marginesie od wielu osób słyszałem że PP to słaba firma.

To ty sobie bierz nandrolon solo z winstrolem bez testosteronu a innym nie polecaj takich kombinacji skoro nie masz o tym zielonego pojęcia i nie wiesz czym to grozi.


wybacz chłopaku ale bede doradzał to co uwazam za stosowne! od tego jest forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..To autor mógłby się pożegnać z kobietami w łóżku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
pitbull82
neevsky
pitbull82
zniechęcacie chłopaka...jest dorosły chce brac wino solo to niech bierze. ja bym wybrał mete, ture, propa a jak wino to z deca, npp lub tesciem ale to tylko moja skromna sugestia. tak na marginesie od wielu osób słyszałem że PP to słaba firma.

To ty sobie bierz nandrolon solo z winstrolem bez testosteronu a innym nie polecaj takich kombinacji skoro nie masz o tym zielonego pojęcia i nie wiesz czym to grozi.


wybacz chłopaku ale bede doradzał to co uwazam za stosowne! od tego jest forum.

Forum jest od doradzania sensownych rzeczy, a nie do doprowadzania ludzi do kolejnych problemów i leczenia burdelu hormonalnego związanego z radami wyssanymi z palca przez "rady" niektórych osób.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
jezeli futrowałby sie duzymi dawkami przez długi czas to moze i by tak było ale tu była mowa o pierwszym cyklu. uwazam że niektórzy przesadzają z tymi lekami na temat nandrolonu branym bez teścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
widze ze mamy tu do czynienia co najmniej z andrologiem hehe doradzaj sobie co chcesz a innym pozwól wyrazac swoja opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Uważam, ze jest to wysoce nierozsądne rozwiązanie w świetle dzisiejszej wiedzy farmakologicznej i takie połączenia winstrolu solo z nandrolonem są tylko i wyłącznie głupotą. Kiedyś były takie cykle stosowane, ale wiedza idzie do przodu i to powinno dać wystarczajacy powód do myślenia, że teraz takie rzeczy nie są praktykowane i nie mają racji bytu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
wiem że zaleca się do nandrolonu branie testosteronu i wiem tez dlaczego ale uwazam że przy pierwszym cyklu z uzyciem niskich dawek mozna sie bez niego obyc - dobry odblok powinien wystarczyc. nie ma co dłuzej tego wałkować jak autor tematu bierze winstrol solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Tak, przy pierwszym cyklu, żeby zablokować od razu endogenną produkcję testosteronu i przy okazji zrypać stawy jak dobrze pójdzie...

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Nandrolon + wino wiaodmo lepsze Z testosteronem, ale winstrol ma jedna z cech z tego co pamietam, wplyw na obnizenie prolaktyny. Więc wcale nie było by tak zle z osobą laczaca te 2 anaboliki. A stawy sa oliwione przez dece, wiec oba sterydy sobie pomagaja :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o rozpisanie odbloku, pilne!

Następny temat

mixy ug

WHEY premium